Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


yusuf    08 Aralık 2014 09:48 | SAMSUN
http://aksamsun@msn.msnaksamsun@msn.msn
Sayın Pek Çok Kıymetli Ve Değerli Köylülerim İnanın Dernek Toplantıları Olduğu Zaman Ben Samsun Da Olduğum İçin Çok Üzülüyorum Çünkü Ben O toplantılara katılmayı çok istiyorum yalnız mesafe çok uzak siz değerli köylülerim sizler imkanı olanlar Katılsın ki yakın köylerimizin derneklerine Örnek olalım. Yalnız Aidatlara bakıyorum Çoğu İNsanlar Aidatlarını ödememiş. Eğerki burada bir çaba bir çalışma varsa biz aidatları yeteri kadar ödemezsek emekler çabalar boşa gider heba olur ne olur lütfen aidatlarımızı ödeyelim ve ondan sonra başkan Köyümüze İhtiyaç Olan Herşeyi İsteme yapabilesin. Sen Aidat verme ama lafa gelince dernek ne yapıyor ki diye laf et. Ben aidat paramı havale ettim lütfen elinizdeki değerin kıymetini bilin aidatlarımızı yatırım ki yapılan hayırlı işlerde katkı niz payınız olsun.

adnanak    11 Ocak 2014 15:47 |
VEFAT HABERİ:

Koyumuz halkından (merhum) Kürt Reşit YILMAZ ' IN esi Hamide YILMAZ 11.01.2014 vefat etmiştir. Cenaze bugün köyde defnedilecektir.Merhuma ye Allah (cc)dan Rahmet, geride kalan oğulları kızları torunları basta olmak üzere tüm koy halkına başsağlığı ve sabırlar dilerim. Taziye için S.Karci-0535 334 7431- A.Yilmaz 05372636760

adnanak    12 Aralık 2013 14:22 |
ERBAA HACIPAZAR KÖYÜ GÜZELLEŞTİRME VE DAYANIŞMA DERNEĞİNİN
DÜZENLEMİŞ OLDUĞU GELENEKSEL KAHVALTILI 1.SOHBET TOPLANTISINA DAVET

Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneğinin geleneksel hale getirmiş olduğu yöre yemekli sohbet toplantısının yöre dernekleri ve üyeler tarafından çok beğenildiği bilinmektedir.


Erbaa Hacıpazar Köyü Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği, Erbaa Derneğinin yıllardır yapmakta olduğu yöre yemekli sohbet toplantısını, 22 Aralık 2013 Pazar günü Sabah Saat 10:30 da Bahçelievler (Camlıkahve) Cumhuriyet Mah. Ceylan Sok. No:10 da bulunan Hacıpazar Köyü Derneğinde KAHVALTILI olarak yapma kararı almıştır.


Eğitim Derneğimizin çok önem verdiği, imkânlar ölçüsünde sürekli hale getirmek istediği bir konudur.


Bu denli önemli bir konuyu yıllardır işleyen, topluma aşılayan, sevdiren, Erbaa Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Prof.Dr. Ceyhun ORAL hocamızın sunumuyla başlatmak, bunca yıllık tecrübeyi onun ağzından dinlemek hepimiz için çok önemli bir başlangıç olacaktır.


Derneğin kuruluşundan bu yana en önemli faaliyeti olacağına inandığımız bu etkinliğe tüm Hacıpazarlıların ve Hacıpazar dostlarının eksiksiz katılması bu bilgilendirme (eğitimden) faydalanması arzumuzdur.


Ayrıca insanları sağlıklarına kavuşturmak için gece gündüz demeden fedakârca çalışan dünyanın dört bir yanından gelen doktorları yetiştiren (Hocaların, Hocası) Ceyhun hocamızı dinlemek, onu yakından tanımak gerçekten herkes için çok değerli bir kazanç olacaktır.

Tekrarı olmayan bu etkinliği kaçırmayalım.

adnanak    03 Aralık 2013 00:25 |
Sayın Avukatım Onur bey Merhaba,..

Kayıtlarımızın tetkikinde Derneğimize ait Banka hesabına Babanız Duran BÜKÜLMEZ adına 50,00 TL yatırdığınız gözükmektedir. Yıl sonu hesap kayıtları nedeniyle listemizde sürekli güncellenme yapılmaktadır. Kayıtların son hali ve ödemeniz en kısa sürede listelerde gözükecektir. Listelerimizi kontrol etmek suretiyle gözümüzden kaçan veya sehven yapılan yanlışlıkları fark edip bizi uyarmanızdan dolayı size çok teşekkür ederim. Köyümüzün okulu ve diğer işlere yapmış olduğunuz maddi manevi destek bizi ayrıca mutlu etmektedir. Keşke herkes sizin gibi duyarlı olabilse. Derneğimiz için yapmayı düşündüğünüz katkı bizi ziyadesiyle sevindirmiştir. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederken İstanbul'a geldiğinizde Derneğimizde sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Saygılarımla. Adnan AK

Av.Onur BÜKÜLMEZ    02 Aralık 2013 15:08 | ERBAA
onurbukulmez@hotmail.com
Ufak bir meblağ yatırmak için siteye girdim.Ancak daha yanlış hatırlamıyorsam babam için yatırdığım küçük meblağı listede göremedim.Site yönetimi olarak yardımcı olmadığım eleştirisinde bulunabilirsiniz.Ancak Hacıpazar İlkokuluna fırsat buldukça defalarca maddi ve manevi yardımda bulundum ve halende bulunuyorum.En kısa sürede de sizede bulunacağım ancak sevap yazarsanız sevinirim.Saygılarımla...

namık    28 Kasım 2013 19:16 |
http://www.isikreklam.org
selamlar, köyünüzün web sitesi çok güzel olmuş, emeği geçenlere teşekkürler, köyünüzün spor turnuvaları ve dernek çalışmaları için forma ve özel ürünler basabiliriz, tüm hemşehrilerimi www.isikreklam.org isimli web siteme bekliyorum. Sitemiz reklam, promosyon ve baskı hizmeti vermektedir.

namık    28 Kasım 2013 19:02 | istanbul
http://www.isikreklam.org
selamlar, köyünüzün web sitesi çok güzel olmuş, emeği geçenlere teşekkürler, tüm hemşehrilerimi www.isikreklam.org isimli web siteme bekliyorum. Sitemiz reklam, promosyon ve baskı hizmeti vermektedir.

adnanak    15 Ekim 2013 01:40 |
Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allahtandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun.

HÜSEYİN KOYUNCU    11 Ekim 2013 18:09 |
Kurban Bayramızını en içeten dileklerimle Kutlar size ve ailenize Saglık ve mutluluk dilerim.

Hüseyin KOYUNCU
Erbaa Aşağıçandır Köyü Dernek Başkanı

Abidün BOLAT    12 Eylül 2013 10:45 |
Değerli Hacıpazarlı kardeşim bu akşam Allah nasip ederse Kutsal topraklara eşimle birlikte HAC yolculuğuna çıkıyorum. Herkesi ziyaret edip telefon edip tek tek görüşerek helalleşmek isterdim ancak zaman darlığı nedeniyle bu mümkün olmadı bende Derneğmizin katkılarıyla teknolojiden istifade ederek sms le yetişmeye çalışıyorum. Değerli kardeşim yıllarca aynı köyde yaşadık bir birimizin üzerinde haklarımız vardır. Ben ve eşim kimde zerre kadar ne hakkımız varsa hepsini HELAL EDİYORUZ. Bu mesajı alan okuyan herkesten de HELALLİK istiyoruz. Allah(cc)hu isteyen herkese HACCA gitmeyi nasip etsin çok güzel tarifi sözlerle ifade edilemeyek bir duygu. Kutsal mekanlarda Kabede, Ravzada sizler için, çok DUA edeceğiz. Özel bir isteği olanlar 05357922337 nolu telefondan beni arayabilir.
Allaha emanet olun.

Abidün BOLAT
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Abidün Amca, Kutsal topraklarda bizleride dualarından eksik etme.
Ş.Tatlıcı

adnanak    07 Ağustos 2013 23:51 |
DEĞERLİ KARDEŞLERİM BİR RAMAZAMNIN DAHA SONUNA GELDİK RABBİM BİZİ BAYRAMA ULAŞTIRDI.BURADAN HERKESİN BAYRAMINI TEBRİK EDİYOR HER GÜNÜNÜZ BAYRAM TADINDA GEÇMESİNİ NİYAZ EDİYORUM. KARDEŞLERİM FARKINDAMISINIZ GÜNLER NASIL ÇABUK GEÇİYOR, ASLINDA HER HÜN ÖMÜRDEN BİR GÜN EKSİLİYOR. RAMAZANI HAKKIYLA DEĞERLENDİREBİLDİKMİ ACABA? İSTİFADE EDEBİLDİKMİ FAZİLETİNDEN. GEÇ KALMADINIZ DAHA 3. GÜN BAYRAM VAR, BAYRAMI DEĞERLENDİRELİM KÜSKÜNLER BARIŞSIN KARDEŞÇE BİR BAYRAM GEÇİRELİM HEP BERABER. ŞU ÜÇ AYLAR NE BEREKETLİ GEÇTİ FARKINDAMISINIZ? "RECEP AYINDA DERNEK YERİMİZİ ALDIK. ŞABAN AYINDA TADİLATINI TEFRİŞATINI YAPTIK. BUNLAR BİZE DÜŞEN GÖREVLERDİ, NEVARKİ BORÇLARIMIZI ÖDEYEBİLMEK İÇİN RAMAZANI YETERİ KADAR DEĞERLENDİREMEDİK. BU HEPİMİZİN BİR KAYBIDIR. BİR EMANETİ İSTETMEDEN, GÜNÜDEN ÖNCE YERİNE VERMEK HER İKİ TARAF İÇİN ÇOK SEVAPTIR. SİZLER SÖZ VERDİĞİNİZ EMANETLERİ VERİNKİ BİZDE SÖZÜMÜZÜ YERİNE GETİRELİM. KARDEŞLERİM SİZİN ÖDEMENİZ GEREKEN EMANETLERİ ALLAH RIZASI İÇİN İSTETMEDEN BİZİDE YORMADAN VERİNKİ ALACAĞINIZ SEVAPLARDA ALLAH KATINDA ÇOK, ÇOK FAZLA OLSUN. NE OLUR KARDEŞLER BİR BİRİMİZE YARDIMCI OLALIM, ALLAH (CC)DA SİZE SIKINTILI ANINIZDA YARDIMCI OLSUN. ÇOK AZ KALDI BİRAZ GAYRET KORKMAYIN VERİNCE FAKİR OLMAYIZ AKSİNE ALLAH (CC) HU VERDİKCE KAZANCIMIZI BEREKETLENDİRİR RIZKIMIZI ARTIRIR. HEM BU DÜNYADA HEMDE AHİRETTE FAZLASIYLA KARŞILIĞI ALIRIZ İNŞAALAH. HAYDİ KARDEŞİM ÖDEME LİSTELERİ ANA SAYFA SOL TARAFTADIR İNCELE KENDİNE BAK NE ÖDEMEN GEREKİYORMUŞ NE ÖDEMİŞSİN "ÖDEMEYENLERİ DEĞİL ÖDEYENLERİ ÖRNEK ALALIM VE GEREKENİ YAPALIM".ALLAHA EMANET OLUN.

HÜSEYİN KOYUNCU    07 Ağustos 2013 07:22 |
Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar.Ailenizle birlikte saglık ve huzur dolu bir bayram geçirmenizi yüce mevladan dilerim.

Hüseyin KOYUNCU
AŞAĞIÇANDIR KÖYÜ DER.BAŞKANI

coskun_tatlici    03 Ağustos 2013 21:33 |
Bir ramazan ayı daha geride kalıyor. 2013 yılında kadir gecesi 3 Ağustos Cumartesi'yi 4 Ağustos Pazar'a bağlayan geceye denk geliyor. Bu mubarek ve muhteşem gecede yapılan tüm dualar ve ibadetler kabul kadir gecemiz mübarek olsun....

yusuf    09 Temmuz 2013 08:48 | SAMSUN
http://aksamsun@msn.msnaksamsun@msn.msn
ÇOK DEĞERLİ DERNEK YÖNETİCİLERİ VE KIYMETLİ DERNEK ÜYELERİ ÖNCELİKLERİ HEPİNİZİ EN DERİN SEVGİ VE SAYGILARIMLA SELAMLIYORUM.HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR DÜSTÜRÜ İLE ÇIKTIĞINIZ BU YOLDA ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.DERNEĞİMİZİN KURULUŞUNDAN BU GÜNÜNE KADAR TÜM ZORLUKLARA GÖĞÜS GEREREK FEDAKARCA ÇALIŞAN YÖNETİME VE TÜM ÜYELERE TEŞEKÜR EDERİM.DERNEĞİMİZİN YENİ BİNASINA TAŞIMA VE HER TÜRLÜ İŞLERİNDE ÖNCÜLÜK YAPAN YÖNETİME VE TÜM DESTEKCİLERE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.BEDENEN SİZLERLE OLAMASAM BİLE SAMSUNDA SİZLERİ GURURLA TAKİP EDEN BİR KARDEŞİNİZ OLARAK YAPTIĞINIZ HER HAYIRLI İŞDE ARKANIZDA VE YANINIZADA OLDUĞUMU BİLMENİZİ İSTERİM.MUHABBETLERİN EN GÜZELİNİN GÖNÜL MUHABBETİ OLDUĞUNU VE GÖNLÜMÜN VE KALBİMİN HER DAİM SİZLERLE OLDUĞUNUN BİLİNMESİ TEMENNİSİYLE;BAŞTA DERNEK BAŞKANI VE YÖNETİM OLMAK ÜZERE ŞAHSINDA TÜM EMEĞİ GEÇENLERİ VE ÜYELERİ GÖNÜL DOSTLARINI KUTLUYOR ÇIKTIKLARI BU YOLDA AYAKLARINA BİR ÇAKIL TAŞI DAHİ TAKILMAMASINI TEMENNNİ EDİYORUM.ALLAH HAYIRLI UĞURLU EYLESİN /SAMSUN SGK SAĞLIK İŞLERİ YUSUF AK

adnanak    29 Haziran 2013 01:22 |
AÇILIŞA DAVET:

Değerli dostlar Allah nasip etti Bahçelievler Cumhuriyet Mah.Ceylan Sok.No.10 (CAMLI KAHVE) de Derneğimiz adına bir Mülk aldık. Allah herkese nasip ettin. İnşallah 07.07 2013 Pazar günü saat 14:00 da açılış yapmak istiyoruz. O gün Türkiyenin her tarafındaki bütün köylülerimiz başta olmak üzere, Kardeş derneklerimizi ve ayrıca dostlarımızıda bekliyoruz.İrtibat 0533 373 1558 -05353347431


573
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar

Dernek Web Üye Yönetimi

DÜĞÜN TOPLANTI DUYURU

************************

29.06.2007 - 23.09.2015 

ARASI ÖDEME LİSTESİ ************************

DERNEĞİMİZE BORÇ PARA VEREN KÖYLÜLERİMİZ

************************

KURUCULAR VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ

************************

ONURSAL BAŞKANLARIMIZ


HACIPAZAR BÜLTENi

TARİH
SAYI
    OCAK 2013     SAYI 1
   ŞUBAT 2013      SAYI 2
    MART 2013      SAYI 3
NİSAN 2013 SAYI 4
        ÖDEMELER
1-29.06.2007 - 07.09.2015 arası  ödeme listesi

BANKA HESAPLARIMIZ:
GARANTİ TAKSİM 028 - 6397538
GARANTİ ERBAA  879 - 6299479
BAŞKAN TELEFON :0533 373 1558
OLAĞAN GENEL KURUL İLANI

GENEL KURUL İLANI

Derneğimiz olağan genel kurul toplantısının ;
18.07.2021 Pazar günü saat 15:00 'da dernek merkezinde yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde  25.07.2021 Pazar günü aynı saat ve aynı yerde yapılmasına karar verilmiştir.

Gündem
1-Açılış, Yoklama, Saygı  duruşu ve istiklal marşının okunması,
2-Divan heyetinin oluşturulması ve tutanakların imzalanması için yetki verilmesi,
3-2019 ve 2020 yılı Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
4-Denetim kurulunun raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
5-2021 ve 2022 yılı tahmini bütçenin görüşülmesi ve onaylanması,
6-Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçilmesi,
7-Federasyon delegelerinin seçimi,
8-Dilek ve temenniler,
9-Kapanış

Maddeleri olarak gündemin oluşturulmasına oybirliğiyle karar verilmiştir. 

  Detaylar Için Tiklayin...

GENEL KURUL İLANI

Derneğimiz olağan genel kurul toplantısının ;
03.04.2021 Cumartesi günü saat 15:00 'da dernek merkezinde yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde  10.04.2021 Cumartesi günü aynı saat ve aynı yerde yapılmasına karar verilmiştir.

Gündem
1-Açılış, Yoklama, Saygı  duruşu ve istiklal marşının okunması,
2-Divan heyetinin oluşturulması ve tutanakların imzalanması için yetki verilmesi,
3-2019 ve 2020 yılı Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
4-Denetim kurulunun raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
5-2021 ve 2022 yılı tahmini bütçenin görüşülmesi ve onaylanması,
6-Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçilmesi,
7-Federasyon delegelerinin seçimi,
8-Dilek ve temenniler,
9-Kapanış

Maddeleri olarak gündemin oluşturulmasına oybirliğiyle karar verilmiştir. 

  Detaylar Için Tiklayin...

armutlucumaliyiz.com web sitesi

dost site olarak ekledihttp://www.armutlucumaliyiz.com/
  Detaylar Için Tiklayin...Mayıs 2008 den buyana vefaat edenler
Hasan OCAK 27.05.2008

Kamil ÖNDER 06.06.2008

Durmuş REÇBER 21.09.2008

Alibey İŞGÜZAR 24.09.2008

Kemal ÇOLAK 17.10.2008

Cevdet HANEDN 30.10.2008
 
Ömer ÜSTÜN 30.12.2008

Medine MERT 16.01.2009

Sadık TATLICI 17.02.2009

Mehmet TÜTÜNC 31.03.2009

Hüseyin AYDIN 27.04.2009

Nefise DURAN 12.06.2009

Medine KYNCU 16.06.2009
 
Hüseyin DURAN 23.06.2009

Ahmet ARSLAN (ERBAA) 

Günger MAZLUM 31.08.2009

Gülağa Can ÖNDER 19.09.2009

Hatice VURAL 29.09.2009

Salim KOYUNCU 03.12.2009

Alişen BAŞ 11.12.2009

Meliha VURAN 07.01.2010

Emriye KOYUNCU 16.01.2010

Cafer ÜSTÜN (İzmir)

Safure AK 03.03.2010

A.Osman İŞGZR 10.03.2010

Şevki ÖNDER 18.04.2010

Hüseyin ÇELİK 10.07.2010

Osman KYNCU 06.09.2010

Nazile AK 24.09.2010

Döndü ÇLK(KYNCU)04.11.2010

Hatice TÜTÜNCÜ 21.11.10

Reşit YILMAZ 10.03.2011

Ömer GÜLMEZ 03.04.2011

Asiye NALBANT 18.04.2011

Alibey KOYUNCU 14.05.2011

Mustafa KOYUNCU 19.06.2011

Murat OCAK 25.07.2011

Hatun TOPCU 17.08.2011

Fadime MERT 20.09.2011

Şakir HANEDAN 11.10.2011

Ahmet TATLICI 24.12.2011

Hasan UYAR 06.01.2012

Durmuş ÇEK 28.01.2012

H.Osman MERT 23.02.2012
 

Güladiye KOYUNCU 01.03.2012

Hatun KARCI 08.03.2012

Gazi İŞGÜZAR 20.03.2012

İbrahim İŞGÜZAR 23.03.2012

Remzi RECBER 28.03.2012

Fadime ÖZGENÇ 05.05.2012

Ayşe OCAK 06.05.2012

Sebaha DURAN 22.08.2012

Serdar BÜKÜLMEZ 30.08.2012

Lütfü VURAN 02.09.2012

Ahmet BÜKÜLMEZ 08.09.2012

Zeliha AK 17.09.2012

Bülent YILMAZ 13.01.2013

Ayşe KURT 12.02.2013

Fadime ARSLAN 16.02.2013

Selahattin İŞGÜZAR 06.03.2013

Hasan AK 20.04.2013

Sami HANEDAN 28.04.2013

Sebeha KOYUNCU 11.10.2013

Kadir ARSLAN 14.10.2013

Fadime MERT 26.10.2013

Hüseyin UZUN 14.12.2013

Hamide YILMAZ 14.01.2014

Mustafa Baş 05.02.2014

Halil Ak

Lütfü Bükülmez 04.04.2014

Gülhanım KOYUNCU 22.08.2014

Cemal ARSLAN 25.09.2014Ruhları şadolsun Allah (cc) Rahmet eylesin.

"HAYAT BİR UYKUDUR
ÖLÜNCE UYANIR İNSAN;

SEN ERKEN DAVRAN
ÖLMEDEN ÖNCE UYAN"

*******************************
GELDİĞİN ZAMAN BOŞLUK DOLDURAN DEĞİL,
GİTTİĞİN ZAMAN YERİ DOLDURULAMAYAN OL
  Detaylar Için Tiklayin...

Chat

Herkes burada, sen neredesin?
Chat
Chat için üye girişi yapmalısınız!
Üye Ol
Bir selam yokmu Gardaş?

Kimler Sitede

Üye Girişi

Üye Girişi

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
yusuf
Sayın Pek Çok Kıymetli Ve Değerli Köylü
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi