Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


Duran KAYA    18 Şubat 2011 15:35 |
Sayın Başkanım Adnan Bey;
okulumuza ve Şahsıma yapmış olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür eder, başarılarınızı devamını dilerim.
Hacıpazar Okul Müdürü Duran KAYA

Av.Onur BÜKÜLMEZ    31 Ocak 2011 23:16 | TOKAT
onurbukulmez@hotmail.com
Öncelikle köyümüzün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik faaliyetlerinden dolayı başta Sayın Adnan AK başkanım olmak üzere tüm dernek gönüldaşlarına selamlarımı sunarım.EKİN TV'de canlı yayınlanan programı izledim.İzlerken de çok gururlandım.Bir çok köyün imreneceği bir ortam yaratılmış.Bu nedenden eski ve yeni muhtarlarımıza onların yanı sıra dernek başkanım Adnan Bey ve sesiyle bizi gururlandıran Sündüs kardeşime çok teşekkür edrim.Bundan sonra bu birliğimizi daha da güçlendirmemiz ve derneğimize daha fazla sahip çıkmamaız gerekir.Bu anlam da ben kendime düşen ancak bu zamana kadar yeterince yerine getiremedeğim ilgi ve alakayı köyümüze artık yerine getireceğim.Elimden geldiği kadar yardım da bulunacağım.Tüm Hacıpazarlılarında nerede oldukarı hiç önemli olmadan yardımlarını yapmalarını istiyorum.Çünlü sadece dernekle ilgili faaliyetler nedeniyle gurulanmak yetmez.Gurura ortak olmak gerekir.Bu inançla ve sevgiyle hepinize tekrardan saygılar sunuyorum.Av.Onur BÜKÜLMEZ

Adnan AK    28 Ocak 2011 23:51 |
Bu Pazar Saat 13:30 da Vatan Tv de Tokat Spor Çanakkale Dardenel Spor maçı Naklen yayınlanacaktır Tüm Spor severlere duyurulur.

TUNCAY VURAN    23 Ocak 2011 19:37 | bursa
01 17 2011 tarihinde sevgili babam duran vuran hakkın rahmetine kavuşmuştur cenazeye gerek fiilen gerekse manen katılan dualarını dileklerini paylaşan herkese teşekkürler ederim başta sevgili dernek başkanımız adnan abi olmak üzere arayıp soran başsağlığı dileyen herkesten allah razı olsun rabbim bize sabırlar versin onun yokluğunu hissettirmesin varlığını unutturmasın cümlemize hayırlı ölümler nasip etsin AMİN
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Allah (cc)hu sizlere sabırlar versin.Merhuma Allah Rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

Adnan AK    17 Ocak 2011 21:54 |
Hacıpazar Köyü Derneğinin bu güne kadar olan faaliyetleri, Bundan sonraki hedefleri ile Hacıpazar köyüne yapılan okulun yolun ve diğer hizmetlerin anlatıldığı, Köyümüzün başka ihtiyaç ve taleplerinin konuşulacağı, 23.01.2011 Pazar günü saat 22:00 da Ekin Tv. Köy Odasında, Köy Muhtarı Osman ÇEK, Eski Muhtarlar Ahmet MERT, Sami HANEDAN, Hacı Mehmet TATLICI, Ahmet MERT, Cami İmam Hatibi Adil KAPLAN ve Okul Müdürümüz Duran KAYA EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE, HACIPAZAR HEP BİRLİKTE GELECEĞE Sloganı ile Sevgiyi, Kardeşliği, Dostluğu ve Barışı Çocuklarımıza miras bırakmak için İstanbuldaki tüm köylülerimizi Ekin Tv Stüdyosuna davet ediyoruz. Ben Hacıpazarlıyım diyen herkesi bekliyoruz. Her şey Hacıpazar Köyü ve İnsanı içindir. Lütfen 05423418608  05333731558 arayınız.yeriniz ayrılsın.

Adnan AK    14 Ocak 2011 23:46 |
Değerli dostlar, bizler köyümüz için, insanımız için, derneğimiz için, gençlerimiz ve geleceğimiz için birşeyler yapalım düşencesi, gayreti ile habire bişeyler yapmaya çalışıyoruz.

Ancak yaptığımız şeyler yeteri kadar değer bulmuyormu? buluyorda bizimlemi paylaşılmıyor bilemiyoruz. Kıymetli hacıpazarlılar, Yukarda yazdımız şeyler için sizin bir katkınız olamazmı?, sizin fikir ve görüşleriniz bizim için çok değerlidir, lütfen paylaşın engüzeli hep birlikte bulalım.

Bizler sorumluluk sahibi insanlar olarak bizden sonra gençlerimize, daha yaşanabilr bir ortam bırakamazmıyız, barış ve huzur içinde herkesin dosca kardeşce yaşadığı, bir birini seven kavga ve husumetin olmadığı bir ortam bırakamazmıyız.

Bence bu çok zor bişey değil, yapacağımız şey herkesi sevmek, sevgi herşeyin üstesinden gelir ne olur bir birimizi en azından kendimiz için sevin, seven insan mutlu insandır, kindar insan mutlu olamaz rahat relaks olamaz lütfen bir birimizi sevelim.

Bu düşünceleri gerçekleştirebilmek için Dernek olarak 23.01.2011 tarihinde Ekin Tv de düzenleyeceğimiz, Köy odası Proğramına Hacıpazar Köyü olarak Hayatta olan 5 Muhtarı, Köy İmam Hatibi, Okul Muduru ve Dernek yöneticilerini bir araya getirecek bir proje oluşturuyoruz. Bu en büyük hayır projesinde Aktif Katkınızı, güçlü desteğinizi bekliyoruz. Herşey Hacıpazar Köyü ve İnsanı içindir.

Adnan AK    11 Ocak 2011 14:47 |
Değerli Hacıpazarlılar, Program esnasında çekilen mesajları görme, izleme imkânım olmadı kim aradı, kim mesaj çekti bilemedim. Ancak, bize ulaşan bilgilere göre, Köylülerimizin çanaklarını ayarlatarak hemen, hemen her evden izlendiğini, Programa Hacıpazar dostlarının fevkalade ilgi gösterdiği Köyümüzü, Derneğimizi ve yöneticilerini Telefon ederek, Mesaj çekerek, sevgisiyle yüreğiyle desteklediğini öğrendim. Bir ara kendimi orada yalnız hissetmiştim ancak yalnız olmadığımı anladım. Umarım sıkıntılarınıza, ihtiyaçlarınıza en önemlisi hislerinize tercüman olmuşuzdur. Hepimizin amacı Hacıpazar Köyü ve İnsanın hizmet edebilmektir, bu yolda bize düşen görevi, fedakârlığı her zaman üşenmeden yerine getireceğimizin bilinmesini istiyorum. Hepimizin ufak tefek eksikleri var. İnsanız illaki olacak ama biraz daha hoşgörülü, biraz daha sevecen olalım. 3.günlük yalan dünya nefsimize uymayalım. Herkes yüreğinin sesini dinlesin bu köy bizim köyümüz, bu dernek bizim derneğimiz, bu insanlar bizim insanımız. El ele verir hep birlikte kenetlenirsek başaramayacağımız bir şey yoktur. Sizler daha iyisine layıksınız, ve elbirliği ile başarırsınız. Saygılarımla.

Adnan AK    09 Ocak 2011 12:14 |
Bu aksam Saat 22:00 da Ekin Tv Koy odasinda Erbaa Dernekleri Konuk olcacak.HACIPAZAR KÖYÜ DERNEK YONETİCILERIMIZ STUTYOTA DAVETLIDIR.Stüütyoya gelemeyen diğer vatandaşlarımız izleyenler Telefon ederek, SMS veya e-maille bize destek olabilir. Sizleri top yekün yanımızda görmek istiyoruz. Hacıpazar Köyü Derneği

Duran    07 Ocak 2011 13:58 |
Değerli başkanım Adnan Bey,
yapmış olduğunuz çalışmalar,okula gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür eder başarılar dilerim
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Sayın Müdürüm,..sizin yaptıklarınızın yanında bizimkinin lafı bile olmaz. Sayın Adil Hocam ve siz bizden daha çok bizim köylüsünüz.siz aslında bize rabbimin bir lüftüsünüz. ALLAH (cc)hu razı olsun ben biliyorum her konuda köyümüz için çaba sarfediyorsunuz Allah size güç, kuvvet ve sabırlar versin yılmadan bıkmadan çalışın. Dualarınızda bu fakiride unutmayın.Saygılarımla.

aslı babadağ    05 Ocak 2011 01:07 | istanbul
http://www.ilanlisteleri.com
web sitenizi beğendim, daha fazla fotograf video olursa sevinirim, başarılarınızın devamını dilerim

HACIPAZAR KÖYÜ PAZAR    04 Ocak 2011 18:40 |
Değerli arkadaşlar bu pazar Akşam saat 22:00 da EKİN TV de CANLI Köy Odası Proğramında Hacıpazar Köyü, Derneği ve insanları misafir olacak. Bu proğrama Stütyoda izlemek üzere tüm köylülerimiz davetlidir.

Değerli arkadaşlar bu proğramla Köyümüz, Derneğimiz ve insanımız medyada konuşulacak çok iyi hazırlanmamız lazım. Hepinizin katkısına desteğine ihtiyacımız var bizi bu konuda yalnız bırakmıyacağınızı düşünüyorum. Elinde köyümüzle ilgi eski yeni işimizie yarayacak görsel resim varsa bize iletiniz.

Geçen Hafta Değirmenli derneği öncülüğünde yapılan proğramda, Konuklara ikram etmek üzere stütyoda çökelekli saç yağlısı yapıldı, yine Zeytinyağlı yaprak sarması Cevizli burma da yapılmıştı bu konuda kim ne yapabilir lütfen belirtirse seviniriz.

HAYDİ HACIPAZARLILAR GÖSTERİN KENDİNİZİ.BU KÖYÜMÜZÜN SON ŞANSI OLMASIN.SAYGILARIMLA.

HACIPAZAR KÖYÜ PAZAR AKŞAMI EKİN TV DE.
Adres :Yıldırım Beyazıt Caddesi İlhan İş Merkezi No:19 Daire:2 Yenibosna/Bahçelievler/İst.Telefon :0212) 639 97 97-79

.

Yusuf Ak    04 Ocak 2011 15:58 | SAMSUN
http://aksamsun@msn.comaksamsun@msn.com
Sayın Dernek Başkanı ve yönetimi 2011 Dernek Aidat tutarlarını ne Zaman Açıklayacaksınız . Bu Konuda üyelerinizi Haberdar Etmenizi Bekliyorum Başarılarınızın Devamını Diler kendi adıma dernek yönetimine dernek üyelerine 2011 in sağlık mutluluk huzur getirmesini cenabı Allahtan dilerim saygılarımla ALLAHA EMANET ULUNUZ
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
ALLAH RAZI OLSUN YUSUF BEY SİZİN GİBİ ÜYELER OLDUKCA BU DERNEK EVEL ALLAHIN İZNİYLE SIRTI YERE GELMEZ. BU GÜN BİR ÜYEMİZ DAHA TELEFONLA ARAYARAK AİDAK ÖDEMEK İÇİN KREDİ KART NUMARASI VERMEK İSTEDİ.DUYARLI İNSANLARIN HALİ BİR BAŞKA GÜZEL.İNŞALLAH HERKES KREDİ KARTI İLE ÖDER AİDATLARINI BİZE VE BİZDEN SONRA DERNEK YÖNETİCİLERİNE YARDIMCI OLUR DİYORUM.SAYGILARIMLA.

HÜSEYİN KOYUNCU    31 Aralık 2010 17:20 |
GEÇMİŞİ KAPATMANIN YOLU YENİ BİR SAHİFE AÇMAK VE BU SAHİFEYE GÜZEL ANILARI YAZMAK İNSANLARIN İSTEDİĞİ ARZU ETTİĞİ AMA GURURUNUN VERDİĞİ RAHATSIZLIGA YENİK DÜŞÜP GÜZELLİKLERİ GERİ DE BIRAKMASI HİÇBİRİMİZİN ARZU ETTİĞİ BİR YAŞAM BİÇİMİ DEGİLDİR SAYFALARIN TEMİZ OLDUGU ,SAGLIK ,SIHHAT,HUZUR VE KAZANÇIN BOL OLDUGU YENİ BİR YIL D0LEKLER0MLE HEPİNİZE İYİ YILLAR DİLİYİRUM.
HÜSEYİN KOYUNCU
ERBAA AŞAĞI ÇANDIR KÖYÜ DERNEK BAŞKANI

Adnan AK    31 Aralık 2010 08:10 |
Burada gelen yeni yıldan daha ziyade geçen yılın hesabını çok iyi yapmamız lazım. Geçen yıl bize ne getirdi, bizden ne götürdü, ne kazandık ne kaybettik maddi ve manevi herkes bu konuların muhasebesini iyi yapmalı.

Bir söz vardır 3 günlük yalan dünya deriz, hakikaten ne kadar uzun yaşarsanız yaşayın dünya 3 günlüktür.

İnsanoğlunun vazgeçemediği 3 günlük dünyada birbirimizi incitmeyelim, İnsan hakları, Komşu hakları, Akraba hakları ve Anne- Baba hakları bunlara dikkat edelim. Ebedi olan ahiret hayatını unutmayalım, hazırlıklarımızı, yatırımlarımızı dünya ile birlikte ahiret hayatını da düşünerek yapalım.

Yeni yılda savaşlar olmasın, insanlar mutlu ve huzurlu yaşasın. Hiç kimse açlık, yoksulluk çekmesin, herkesin karnı doysun, kimse kimseye muhtaç olmasın.

Yeni bir yıla daha girerken, yeni olan her şeyin saflığı, temizliği, umutları, hayalleri ve tüm beklentileri ile birlikte 2011 yılının Milletimize,.. Sağlık, Mutluluk ve Huzur getirmesini diliyorum.

Adnan AK    06 Aralık 2010 14:06 |
Geleceğin Starı Kadirhan AK bu akşam saat 23:00 da TEMPO Tv de canlı yayında o güzel sesi ile izleyenleri çoşturacak. Tempo Tv sunucularından Burçin BİRBEN'in konuğu olan Kadirhan gelecek vaadeden bir sese sahip, Özellikle yapımcıların bu geceyi izlemesi gerekir. Hayırlı olsun.Kadirhan'ı Tebrik eder başarılar dileriz. http://www.hacipazarkoyu.com/


573
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar

Dernek Web Üye Yönetimi

DÜĞÜN TOPLANTI DUYURU

************************

29.06.2007 - 23.09.2015 

ARASI ÖDEME LİSTESİ ************************

DERNEĞİMİZE BORÇ PARA VEREN KÖYLÜLERİMİZ

************************

KURUCULAR VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ

************************

ONURSAL BAŞKANLARIMIZ


HACIPAZAR BÜLTENi

TARİH
SAYI
    OCAK 2013     SAYI 1
   ŞUBAT 2013      SAYI 2
    MART 2013      SAYI 3
NİSAN 2013 SAYI 4
        ÖDEMELER
1-29.06.2007 - 07.09.2015 arası  ödeme listesi

BANKA HESAPLARIMIZ:
GARANTİ TAKSİM 028 - 6397538
GARANTİ ERBAA  879 - 6299479
BAŞKAN TELEFON :0533 373 1558
OLAĞAN GENEL KURUL İLANI

GENEL KURUL İLANI

Derneğimiz olağan genel kurul toplantısının ;
18.07.2021 Pazar günü saat 15:00 'da dernek merkezinde yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde  25.07.2021 Pazar günü aynı saat ve aynı yerde yapılmasına karar verilmiştir.

Gündem
1-Açılış, Yoklama, Saygı  duruşu ve istiklal marşının okunması,
2-Divan heyetinin oluşturulması ve tutanakların imzalanması için yetki verilmesi,
3-2019 ve 2020 yılı Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
4-Denetim kurulunun raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
5-2021 ve 2022 yılı tahmini bütçenin görüşülmesi ve onaylanması,
6-Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçilmesi,
7-Federasyon delegelerinin seçimi,
8-Dilek ve temenniler,
9-Kapanış

Maddeleri olarak gündemin oluşturulmasına oybirliğiyle karar verilmiştir. 

  Detaylar Için Tiklayin...

GENEL KURUL İLANI

Derneğimiz olağan genel kurul toplantısının ;
03.04.2021 Cumartesi günü saat 15:00 'da dernek merkezinde yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde  10.04.2021 Cumartesi günü aynı saat ve aynı yerde yapılmasına karar verilmiştir.

Gündem
1-Açılış, Yoklama, Saygı  duruşu ve istiklal marşının okunması,
2-Divan heyetinin oluşturulması ve tutanakların imzalanması için yetki verilmesi,
3-2019 ve 2020 yılı Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
4-Denetim kurulunun raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
5-2021 ve 2022 yılı tahmini bütçenin görüşülmesi ve onaylanması,
6-Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçilmesi,
7-Federasyon delegelerinin seçimi,
8-Dilek ve temenniler,
9-Kapanış

Maddeleri olarak gündemin oluşturulmasına oybirliğiyle karar verilmiştir. 

  Detaylar Için Tiklayin...

armutlucumaliyiz.com web sitesi

dost site olarak ekledihttp://www.armutlucumaliyiz.com/
  Detaylar Için Tiklayin...Mayıs 2008 den buyana vefaat edenler
Hasan OCAK 27.05.2008

Kamil ÖNDER 06.06.2008

Durmuş REÇBER 21.09.2008

Alibey İŞGÜZAR 24.09.2008

Kemal ÇOLAK 17.10.2008

Cevdet HANEDN 30.10.2008
 
Ömer ÜSTÜN 30.12.2008

Medine MERT 16.01.2009

Sadık TATLICI 17.02.2009

Mehmet TÜTÜNC 31.03.2009

Hüseyin AYDIN 27.04.2009

Nefise DURAN 12.06.2009

Medine KYNCU 16.06.2009
 
Hüseyin DURAN 23.06.2009

Ahmet ARSLAN (ERBAA) 

Günger MAZLUM 31.08.2009

Gülağa Can ÖNDER 19.09.2009

Hatice VURAL 29.09.2009

Salim KOYUNCU 03.12.2009

Alişen BAŞ 11.12.2009

Meliha VURAN 07.01.2010

Emriye KOYUNCU 16.01.2010

Cafer ÜSTÜN (İzmir)

Safure AK 03.03.2010

A.Osman İŞGZR 10.03.2010

Şevki ÖNDER 18.04.2010

Hüseyin ÇELİK 10.07.2010

Osman KYNCU 06.09.2010

Nazile AK 24.09.2010

Döndü ÇLK(KYNCU)04.11.2010

Hatice TÜTÜNCÜ 21.11.10

Reşit YILMAZ 10.03.2011

Ömer GÜLMEZ 03.04.2011

Asiye NALBANT 18.04.2011

Alibey KOYUNCU 14.05.2011

Mustafa KOYUNCU 19.06.2011

Murat OCAK 25.07.2011

Hatun TOPCU 17.08.2011

Fadime MERT 20.09.2011

Şakir HANEDAN 11.10.2011

Ahmet TATLICI 24.12.2011

Hasan UYAR 06.01.2012

Durmuş ÇEK 28.01.2012

H.Osman MERT 23.02.2012
 

Güladiye KOYUNCU 01.03.2012

Hatun KARCI 08.03.2012

Gazi İŞGÜZAR 20.03.2012

İbrahim İŞGÜZAR 23.03.2012

Remzi RECBER 28.03.2012

Fadime ÖZGENÇ 05.05.2012

Ayşe OCAK 06.05.2012

Sebaha DURAN 22.08.2012

Serdar BÜKÜLMEZ 30.08.2012

Lütfü VURAN 02.09.2012

Ahmet BÜKÜLMEZ 08.09.2012

Zeliha AK 17.09.2012

Bülent YILMAZ 13.01.2013

Ayşe KURT 12.02.2013

Fadime ARSLAN 16.02.2013

Selahattin İŞGÜZAR 06.03.2013

Hasan AK 20.04.2013

Sami HANEDAN 28.04.2013

Sebeha KOYUNCU 11.10.2013

Kadir ARSLAN 14.10.2013

Fadime MERT 26.10.2013

Hüseyin UZUN 14.12.2013

Hamide YILMAZ 14.01.2014

Mustafa Baş 05.02.2014

Halil Ak

Lütfü Bükülmez 04.04.2014

Gülhanım KOYUNCU 22.08.2014

Cemal ARSLAN 25.09.2014Ruhları şadolsun Allah (cc) Rahmet eylesin.

"HAYAT BİR UYKUDUR
ÖLÜNCE UYANIR İNSAN;

SEN ERKEN DAVRAN
ÖLMEDEN ÖNCE UYAN"

*******************************
GELDİĞİN ZAMAN BOŞLUK DOLDURAN DEĞİL,
GİTTİĞİN ZAMAN YERİ DOLDURULAMAYAN OL
  Detaylar Için Tiklayin...

Chat

Herkes burada, sen neredesin?
Chat
Chat için üye girişi yapmalısınız!
Üye Ol
Bir selam yokmu Gardaş?

Kimler Sitede

Üye Girişi

Üye Girişi

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
yusuf
Sayın Pek Çok Kıymetli Ve Değerli Köylü
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi