Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


ergün    22 Şubat 2010 23:16 |
SELAM ben İZMİR den Ergün YILMAZ tüm HACI PAZAR köy halkına hürmetlerimizi sunarız... Sayın Hüsammettin YILMAZ ve Mehmet ÇELİK' dedelerime ALLAH'tan RAHMET dilerim...

YUSUF AK    19 Şubat 2010 08:33 | SAMSUN
http://aksamsun@msn.comaksamsun@msn.com
Sayın Başkan
Bu aidat benim nasıl bir kişiye borcum varsa onun gibi düşünüyorum ve bana düşen neyse yerine getirmeye çalışıyorum. Tabi ki bütün üyelerde böyle düşünse sıkıntılar bertaraf olur, köyümüze daha güzel şeyler olabilir. Biz üyeler aidatları zamanında ödemeliyiz hep beraber bu derneği ayakta tutmaya çalışacağız herkes üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerekir derim. Allah yardımcı olanlardan razı olsun bu dernekte görev alanlardan çalışanlardan Allah razı olsun. EYYY Hacıpazar köylü dünyanın neresinde olursan ol eğer Hacıpazar köyündenim diyebiliyorsan sende bu derneğe katkın olsun derim.
NOT BEN TEŞEKKÜR EDERİM BÖYLE ŞEYLERE VESİLE OLDUĞUNUZ İÇİN

Adnan AK    18 Şubat 2010 18:49 |
Sayın Yusuf AK,.. Banka havalesi ile göndermiş olduğunuz 2010 yılı aidatınız listelere işlenmiştir.
Herkese örnek olacak duyarlığınızdan, dolayı teşekkür eder işlerinizde başarılar dilerim.

Yusuf AK    16 Şubat 2010 11:09 | SAMSUN
http://aksamsun@msn.msnaksamsun@msn.msn
Sayın Dernek Yöneticileri 2010 yılı Üyelik aidatımı Banka aracılığıyla gönderdim listelere işlenmesini rica ederim.
Sayın Köylülerim bende köyümüzden uzak tek tabanca sizin gibi ücretle çalışan bir insanım 2.de talebem var, evim kira, Köyüme yapılanlar Özellikle Mezarlık beni gururlandırıyor köyde cenaze dolayısıyla mezarlığı gören yabancılarında çok beğendiği bilgisi bana geldiği gibi size de geliyordur, ben şahsen imreniyorum. emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Bu hizmetler Dernek vasıtasıyla bir araya gelen bizler, sizler sayesinde oldu. Ancak bir kısım insanların hala bu kadar hizmete rağmen dernek üyesi olduğu halde aidatını ödememesi beni şahsen çok üzüyor. Ayda 2 sigara parası verilmeyecek bir para değil, Dernek yöneticileri kredi kartı dâhil her türlü ödeme kolaylığı da sağlıyor. ben burada özellikle AK lar başta olmak üzere tüm köylülerime sesleniyorum. Lütfen yükümlüğünüzü yerine getirin,.. Türkiyenin diğer şehirlerinde yaşayan Tüm Köylülerimizi bu derneğe katılmaya davet ediyorum, artık Teknoloji uzakları yakın yaptı LÜTFEN sizde katılın. Damlaya, damlaya göl olsun. Hizmetler Köyümüz ve İnsanımız içindir. Listeye bakıpta, şu vermemiş bu vermemiş demeyelim, önce biz verelim. Lütfen verenleri örnek alalım,. Hayırda yarışmak kadar güzel bir şey yoktur. Veren el, Alan elden üstündür. LÜTFEN AİDATLARIMIZI BİRİKTİRMEDEN ZAMANINDA VERELİM.

Adnan AK    04 Şubat 2010 22:20 |
Değerli Dernek Üyeleri,.. Aidat borcu olanlara yapılan çağrımıza Kredi kartı ile ödeme talimatı veren üyelerimizin isimleri aşağıdadır.

1-Çoşkun Tatlıcı
2-Durmuş Çelik
3-Durmuş Gücük
4-Kenan AK
5-Adnan AK
6-Mustafa Soy
7-Bahattin Vuran
8-Ömer Nalbant
9-Zekeriyya Üstün
10-Bekir Üstün

Çağrımıza göstermiş olduğunuz duyarlılıktan dolayı teşekkür ederiz.

Dernek Yönetimi adına
Adnan AK

kenan ak    30 Ocak 2010 22:25 | ankara
SAYIN DERNEK YÖNETİMİ LİSTEDE ADIMA GÖZUKEN AİDAT BORÇ MİKTARIMIN 12 EŞİT TAKSİTTE KREDİ KARTIMDAN ALINMASINI TALEP ETMEKTEYİM.BU ŞEKİLDE HEM BEN ZORLANMADAN AİDATIMI ÖDEYECEĞİM.HEMDE SİZ DERNEK YÖNETİMİNİN İŞİNİ KOLAYLAŞTIRACAĞIM.HERKESİ KREDİ KARTINDAN AİDAT BORCUNU ÖDEMEYE DAVET EDİYORUM.SAYGILARIMLA

Adnan AK    25 Ocak 2010 21:18 |
Değerli kardeşlerim, Merhum Salim Koyuncu nun vefat haberi gece saat 03:00 da yakınlarına iletilmiştir. Gencecik bir insan, Hayatının baharında aniden ölmüş, duyup ta şaşkınlık geçirmeyen, üzüntü duymayan bir insan olabilir mi? Onlarda aynı şeyi duymuş ve gecenin o saatinde hangi araçla nasıl gideceğiz diye düşünürken, akıllarına kendi köylümüz olan Ali TATLICI gelmiş ve kim aramış ben bilmiyorum ama sabah saat 07:00 da işini bırakmış ve cenaze yakınlarını köye götürmek üzere cenaze yakınlarının evine gelmiştir.
Benimde haberim oldu madem hazır bir araba gidiyor, bende onlara katkıda bulunayım başka bir araçla gitmeyeyim onlara maddi manevi destek olayım diye geldim ve yola çıkıldı, gayet rahat güzel bir yolculuk yaptık, hafta sonuna denk geldi iki gün köyde kaldık, yine dönüşte istediğimiz saatte çıkıp istediğimiz gibi geldik, Ali herkesi evine kadar bıraktı. Ali beye bu emeğinin karşılığında ne kadar para vermemiz gerektiğini sorduğumda BEN PARA İÇİN GELMEDİM BU ANİDEN OLAN BİR ÖLÜM, ARACIMIN ŞU KADAR YAKIT VE YOL MASRAFI VAR ONUN HARİCİNDE BİR ŞEY İSTEMEM DEDİ biz yine kendine söylediğinin üstünde bir bedel verdik. Ali beyin bu yaklaşımı şahsen beni çok mutlu etti, ÖLÜM hepimiz için var! buna benzer durumlarda Ali her zaman köylülerimin emrindeyim para her şey değil dedi. Aniden bir ölüm hali, Nişan, Düğün veya gezi gibi durumlarda dahil her zaman gece gündüz fark etmez arayabilirler dedi. Bizde sorumlu bir yönetici olarak bu gibi durumlarda bu arkadaşımıza ulaşabilmeleri için Cep telefonu da dâhil yazdık duyurduk. Ancak ne gariptir bazı arkadaşlarımız Derneğimizin üye aidat listesine bakarak, Ali derneğe üyemi, aidat ödüyor mu? diye sorular yöneltiyor.
Her Hacıpazar lı gibi, Ali de bu Derneğe Üye, ödemesi henüz yok ancak Ali nin yaptığı ve yaklaşımı bence takdire şayan . Günümüzde insanlar Hastaya geçmiş olsun, Cenaze yakınına Başın sağ olsun bile demezken Ali bir telefonla Para pul sormadan malıyla- canıyla o kadar yolu gözünü kırpmadan gitmiştir.bu sizin için önemsizmidir?. Ayrıca bize aidat ödemesinin henüz olmadığını ancak derneğe ait işlerde aracıyla görev alarak bu yükümlülüğümü yerine getiririmde demiştir. Arkadaşlar ben derneğe aidat ödüyorum Ali nin yaptığını bende yaparım diyen varsa onu da buradan duyuralım. Sakın yanlış anlaşılmasın Ali benim ortağım falan değil.
Hoşgörünün eksik olduğu birey ve toplumlarda, yaşamın sürekli çatışma ve kargaşa içinde sürdüğünü maalesef hep birlikte görüyoruz. Hoşgörüyü kavramak, yaşamak ve yaşatmak için bilgi, sevgi ve çaba gerekir. Lütfen bir birimize karşı sevgi saygı ve HOŞGÖRÜLÜ olalım.
Saygılarımla.

Can Yılmaz    21 Ocak 2010 22:25 | İstanbul
Köyümüz halkından Meliha VURAL'in vefat haberini aldık.. Yakınlarına başsağlığı diler, mekanının cennet olmasını dileriz. Allah nur içinde yatırsın.
Yusuf YILMAZ ve ailesi
............................

Köyümüz halkından Emriye KOYUNCU'nun vefat haberini aldık.. Yakınlarına başsağlığı diler, mekanının cennet olmasını dileriz. Allah nur içinde yatırsın.
Yusuf YILMAZ ve ailesi

Feramiz TATLICI    19 Ocak 2010 08:54 | İstanbul
http://www.hacipazarkoyu.com
Köyümğz halkından Muhsin KOYUNCUnun eşi EMriye Koyuncu Hakkı rahmetıne kavusmustur.Yaklasık & aydır hastalıkla mucadele etti.Çok genç yasında vefatından dolayı tüm sevdıklerını büyük üzüntü yasattı.Allah rahmet eylesin. Çocuklarına ve sevdiklerine sabırlar versın.Hepimizin Başısağolsun...

yusufakve ailesi    18 Ocak 2010 08:22 | SAMSUN
http://aksamsun@msn.msnaksamsun@msn.msn
Köyümüz halkından Muhsin KOYUNCU'nun eşi Emriye KOYUNCU'nun hakkın Rahmetine kavuştuğu haberini öğrenmiş bulunuyorum. Allah mekanını cennet etsin
Tüm KOYUNCU ailesi ile sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dilerim.

İbrahim TATLICI    16 Ocak 2010 16:41 | ANKARA
Köyümüz Halkından, Muhsin Koyuncu'nun Eşi Emriye Koyuncu uzun süredir yakalanmış olduğu elim bir hastslık sonucu YÜCE Allahın Rahmetine kavuşmuştur. Allah rahmet eylesin mekanını cennet, kabrini nur eylesin. Mevlam Eşi Muhsin Dayıma, oğulları ve kızlarına ecir ve sabır versin.

Adnan AK    16 Ocak 2010 16:19 |
Köyümüz halkından Muhsin KOYUNCU'nun eşi Emriye KOYUNCU'nun hakkın rahmetine kavuştuğu haberini üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum.
Eşi Muhsin KOYUNCU, Oğulları İbrahim, İsmail, kızları Fadime ve Mesude hanımefendi başta olmak üzere Tüm KOYUNCU ailesi ile sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dilerim.

Hacipazar Köyü Derneği
Yönetim Kurulu Adına

Feramiz TATLICI    16 Ocak 2010 10:10 | İstanbul
http://www.hacipazarkoyu.com
Köyümüz halkından Lütfi VURAN'ın eşi Vuran ailesinin büyüklerinden Meliha VURAN'ın hakkın Rahmetine kavuştuğu üzüntüyle Ögrendm..
Eşi Lütfi VURAN, Oğulları Kadir, Bedir, Mustafa ve kızı Aysel hanımefendi başta olmak üzere Tüm VURAN ailesi ile sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dilerim. Allah taksiratını affeyleye, Tüm ölülerimize Rahmet eyleye hepsinin Mekanını Cennet eyleyesin .Amin

Adnan AK    10 Ocak 2010 09:37 |
Derneğimizin Önderliğinde Siz değerli üyelerimizin katkısı, Köyde yaşayan insanlarımızın desteği ile Mezarlığa dikilen Çamların Diplerinin açılması, Kuruyan yabani otların temizlenmesi için Cami imam hatibi ve cemaatin girişimi ile BUGÜN Muhtarlığın önderliğinde, Muhtarından, Bekçisine - Köy İmamından Cami Cemaatine kadar herkesin katılımı ile Mezarlıkta Ağaç diplerinin açılması ve kuruyan otların temizlenmesi çalışması yapılmaktadır. -Allahın hoşuna giden, Aslolan iş budur- Emeği geçen herkese Dernek Başkanı olarak teşekkür ederim. Birlikten her zaman güç doğar bu tutum hepinizi, Allahın ayı olan Muharrem ayında yüceltir. Allah herkesten razı olsun en kötü gününüz böyle olsun. Mezarlıkta yatanları unutmayalım bizlerde onların halleri ile mutlaka hâlleneceğiz. Bu dünyadan bizimle gidecek te sadece iyi amellerimiz hayır hasenat adına Allah rızası için yaptıklarımızdır. O gün elimizde Allah rızası için yapılmış hayırlı bir işimiz olsun. Selam ve Dua ile. Dernek Yön.Kur. Adına

Av.Onur BÜKÜLMEZ    08 Ocak 2010 19:04 |
Syın Dernek Yönetini;
10 adet takvimde şahsıma ayırmanızı talep ediyorum.Ocak 17 de askerlik görevim bitiyor.Ücreti elden ödeyeceğim.Gelince görüşmek üzere...


573
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar

Dernek Web Üye Yönetimi

DÜĞÜN TOPLANTI DUYURU

************************

29.06.2007 - 23.09.2015 

ARASI ÖDEME LİSTESİ ************************

DERNEĞİMİZE BORÇ PARA VEREN KÖYLÜLERİMİZ

************************

KURUCULAR VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ

************************

ONURSAL BAŞKANLARIMIZ


HACIPAZAR BÜLTENi

TARİH
SAYI
    OCAK 2013     SAYI 1
   ŞUBAT 2013      SAYI 2
    MART 2013      SAYI 3
NİSAN 2013 SAYI 4
        ÖDEMELER
1-29.06.2007 - 07.09.2015 arası  ödeme listesi

BANKA HESAPLARIMIZ:
GARANTİ TAKSİM 028 - 6397538
GARANTİ ERBAA  879 - 6299479
BAŞKAN TELEFON :0533 373 1558
OLAĞAN GENEL KURUL İLANI

GENEL KURUL İLANI

Derneğimiz olağan genel kurul toplantısının ;
18.07.2021 Pazar günü saat 15:00 'da dernek merkezinde yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde  25.07.2021 Pazar günü aynı saat ve aynı yerde yapılmasına karar verilmiştir.

Gündem
1-Açılış, Yoklama, Saygı  duruşu ve istiklal marşının okunması,
2-Divan heyetinin oluşturulması ve tutanakların imzalanması için yetki verilmesi,
3-2019 ve 2020 yılı Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
4-Denetim kurulunun raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
5-2021 ve 2022 yılı tahmini bütçenin görüşülmesi ve onaylanması,
6-Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçilmesi,
7-Federasyon delegelerinin seçimi,
8-Dilek ve temenniler,
9-Kapanış

Maddeleri olarak gündemin oluşturulmasına oybirliğiyle karar verilmiştir. 

  Detaylar Için Tiklayin...

GENEL KURUL İLANI

Derneğimiz olağan genel kurul toplantısının ;
03.04.2021 Cumartesi günü saat 15:00 'da dernek merkezinde yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde  10.04.2021 Cumartesi günü aynı saat ve aynı yerde yapılmasına karar verilmiştir.

Gündem
1-Açılış, Yoklama, Saygı  duruşu ve istiklal marşının okunması,
2-Divan heyetinin oluşturulması ve tutanakların imzalanması için yetki verilmesi,
3-2019 ve 2020 yılı Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
4-Denetim kurulunun raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
5-2021 ve 2022 yılı tahmini bütçenin görüşülmesi ve onaylanması,
6-Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçilmesi,
7-Federasyon delegelerinin seçimi,
8-Dilek ve temenniler,
9-Kapanış

Maddeleri olarak gündemin oluşturulmasına oybirliğiyle karar verilmiştir. 

  Detaylar Için Tiklayin...

armutlucumaliyiz.com web sitesi

dost site olarak ekledihttp://www.armutlucumaliyiz.com/
  Detaylar Için Tiklayin...Mayıs 2008 den buyana vefaat edenler
Hasan OCAK 27.05.2008

Kamil ÖNDER 06.06.2008

Durmuş REÇBER 21.09.2008

Alibey İŞGÜZAR 24.09.2008

Kemal ÇOLAK 17.10.2008

Cevdet HANEDN 30.10.2008
 
Ömer ÜSTÜN 30.12.2008

Medine MERT 16.01.2009

Sadık TATLICI 17.02.2009

Mehmet TÜTÜNC 31.03.2009

Hüseyin AYDIN 27.04.2009

Nefise DURAN 12.06.2009

Medine KYNCU 16.06.2009
 
Hüseyin DURAN 23.06.2009

Ahmet ARSLAN (ERBAA) 

Günger MAZLUM 31.08.2009

Gülağa Can ÖNDER 19.09.2009

Hatice VURAL 29.09.2009

Salim KOYUNCU 03.12.2009

Alişen BAŞ 11.12.2009

Meliha VURAN 07.01.2010

Emriye KOYUNCU 16.01.2010

Cafer ÜSTÜN (İzmir)

Safure AK 03.03.2010

A.Osman İŞGZR 10.03.2010

Şevki ÖNDER 18.04.2010

Hüseyin ÇELİK 10.07.2010

Osman KYNCU 06.09.2010

Nazile AK 24.09.2010

Döndü ÇLK(KYNCU)04.11.2010

Hatice TÜTÜNCÜ 21.11.10

Reşit YILMAZ 10.03.2011

Ömer GÜLMEZ 03.04.2011

Asiye NALBANT 18.04.2011

Alibey KOYUNCU 14.05.2011

Mustafa KOYUNCU 19.06.2011

Murat OCAK 25.07.2011

Hatun TOPCU 17.08.2011

Fadime MERT 20.09.2011

Şakir HANEDAN 11.10.2011

Ahmet TATLICI 24.12.2011

Hasan UYAR 06.01.2012

Durmuş ÇEK 28.01.2012

H.Osman MERT 23.02.2012
 

Güladiye KOYUNCU 01.03.2012

Hatun KARCI 08.03.2012

Gazi İŞGÜZAR 20.03.2012

İbrahim İŞGÜZAR 23.03.2012

Remzi RECBER 28.03.2012

Fadime ÖZGENÇ 05.05.2012

Ayşe OCAK 06.05.2012

Sebaha DURAN 22.08.2012

Serdar BÜKÜLMEZ 30.08.2012

Lütfü VURAN 02.09.2012

Ahmet BÜKÜLMEZ 08.09.2012

Zeliha AK 17.09.2012

Bülent YILMAZ 13.01.2013

Ayşe KURT 12.02.2013

Fadime ARSLAN 16.02.2013

Selahattin İŞGÜZAR 06.03.2013

Hasan AK 20.04.2013

Sami HANEDAN 28.04.2013

Sebeha KOYUNCU 11.10.2013

Kadir ARSLAN 14.10.2013

Fadime MERT 26.10.2013

Hüseyin UZUN 14.12.2013

Hamide YILMAZ 14.01.2014

Mustafa Baş 05.02.2014

Halil Ak

Lütfü Bükülmez 04.04.2014

Gülhanım KOYUNCU 22.08.2014

Cemal ARSLAN 25.09.2014Ruhları şadolsun Allah (cc) Rahmet eylesin.

"HAYAT BİR UYKUDUR
ÖLÜNCE UYANIR İNSAN;

SEN ERKEN DAVRAN
ÖLMEDEN ÖNCE UYAN"

*******************************
GELDİĞİN ZAMAN BOŞLUK DOLDURAN DEĞİL,
GİTTİĞİN ZAMAN YERİ DOLDURULAMAYAN OL
  Detaylar Için Tiklayin...

Chat

Herkes burada, sen neredesin?
Chat
Chat için üye girişi yapmalısınız!
Üye Ol
Bir selam yokmu Gardaş?

Kimler Sitede

Üye Girişi

Üye Girişi

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
yusuf
Sayın Pek Çok Kıymetli Ve Değerli Köylü
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi