Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


yusuf ve ailesi    24 Kasım 2009 08:47 | SAMSUN
http://hacıpazarkoyuaksamsun@msn.com
27 11 2009 CUMAA GÜNÜ Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtılacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun.

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allahtandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz.

Söz: Nimetlerin en iyisi çalışarak kazanılan, arkadaşların en iyisi de Allahı hatırlatandır. Kurban Bayramınız Mübarek olsun...

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul, Kurban Bayramın mübarek olsun...


Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.


Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle..


Dostluğu, sevgiyi ve geleceği.. Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice Kurban Bayramlarına..

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

police    08 Kasım 2009 23:53 | istanbul
slmlar tum köylulerıme dıyecem ama köyden su an takıp eden pek ınsan yoktur gurbetcılerımıze slm olsun dıyeyım köyumuzde artık nufuz olarak azaldı sanırsam yakın zamanda kımse kalmayacak tası topragı altın dıye herkez bıyerlere gıdecek ama her zaman onurlu ama fakır yasamak köle ama zengın yasamka baskasının sırtını sıvatlamaktan dan ıyıdır bence köylulerımız köyunde kalsın en azından manevı yonden zengın olsun su an ıst komsularla bıhaberız sadce sahte gulumseme kuru merhaba ıle gecen bı ılskı ıle yasayıp gıdıyoruz bı de ogunuyoruz turk toplumu hosgorulu ıyı ahlaklı bence bu tarıh kıtaplarında kaldı köyumuz en azından bu kadar sahte degıl kıymetını bılelım herkeze allah kolaylık versın huzur versın para okadarda onemlı degıl selametle

ayhan ak    07 Kasım 2009 16:42 |
sayın hacıpazar köylüleri bu siteye sadece bakmayalım yazalım köyümüzün sitesini büyütelim hrkse selam eder saygılarımı sunarım AYHAN AK.

TUNCAY VURAN    07 Kasım 2009 00:21 |
selamlar hemşerilerimize tokat haberci isimli ziyaretçi sanırım avukat hemen karşı savunmaya geçmiş benim yazdıklarımı mantıklı olmaya davet etmiş beni önce sen kendini mantıklı davrandır ondan sonra bana mantıklı ol de kardeşim bizim kimseyle alıp veremediğimiz yok çok şükür köy adına iyi yada kötü yapılan ne varsa fikrimizi söylüyoruz beğenmediğiniz mesajlarım için mantıksız diyemezsiniz kendi fikrini belirtebilirsin ancak bilgin olsun dernek işlerinin ne kadar zor olduğunu iyi bildiğimden emin olabilirsin neyse tüm hacıpazarlıları daha duyarlı fedakar olmaya devam ediyorum faydalı olan ne iş olursa elimizden gelgnce katkıda bulunmaktan kaçınmayız ayrıca site yöneticisine de tek sözüm var demekki empati kurulunca bişeyler daha iyi anlaşılıyomuş hocam kolay gelsin çalışmalarınızda

Adnan AK    06 Kasım 2009 14:33 |
Değerli arkadaşlar sitemizin günlük ziyaretçi sayısı 30 - 70 arası değişiyor, günlük minimum 30 kişi ziyaret ediyor, yazılan mesajlara bakınca insanların yazı yazmaya üşendiği görülüyor, yada zaman bulamıyorlar ondan yazmıyorlar veya köylülerle ilgili olup biteni takip ediyorlar ancak takip ettiklerini belli etmiyorlar. insan bir meclise girence en azından bir selam verir. biz sessizce takip ediyor selalamlarınızı bekliyoruz.
Ama bazen denizlerdeki fırtınalar gibi biri bir fırtına koparıyor bir kaşık suda bizde şaşıyoruz.
Her şeye rağmen olumlu veya eleştirel sitemize yazı yazma medeni cesaretini gösteren kardeşlerimizi kutluyorum biz onların eleştirilerinden istifade ediyoruz.
Herkesin görüş ve önerilerini belirtmesi, yapılan faaliyetlere maddi manevi katkıda bulunması her Hacıpazarlının vazifesidir. Yapılan hizmetler sadece Hacıpazar içindir, Hacıpazarlılar içindir. Köyün yolu ve Çevre düzenlemesi Şuan Derneğin boyunu aşan istekler olsa bile, bu sessizliğe zaman, zamanda kahve köşelerinde arkadan yapılan eleştirilere isyan edildiği görülmektedir köylülerimiz herkesin fikrini açıkça söylemesini istiyor.
Camimizin ihtiyacı olan Elektrik Süpürkesi ile Son Cemaat Mahalline yapılacak halı derneğe yansıtılmadan sizlerden gelecek bağış ile yapılacaktır. Ancak bu güne kadar hiç kimse bir ödeme yapacağını belirtmemiştir.
Mezarlık Bakıcısının geçen ayki son maaşını henüz ödeyemedik AİDAT BORCU olan üyelerimize, henüz üye olmayan ödeme yapmayan köylülerimize duyurulur. bu hizmetler sizlerin değerli maddi katkılarınızla olacaktır. Biz köyümüzü seviyoruz, insanımızı seviyoruz, herkesi seviyoruz. Katkı ve desteklerinizi bekliyoruz.Saygılarımızla.

Tokat Haberci    06 Kasım 2009 13:26 |
Arkadaşlar herkes bişey yazıyor kafasına göre dernek köyün yollarını çevre düzenlemesini yapabilirmi, Resimlerden, videoların eski olasından şikayet diliyor. Sayın Dernek yöneticileri çıksın söylesin gelen resimler yayınlanmıyor mu, gelen videolar yayınlanmıyor mu veya haberler yayınlanmıyor mu. yoksa göndermediğimiz resim haber ve vidolarımızı Dernek yöneticileri gelip çeksinlerde yayınlasınlar diyemi bekliyorlar. Dernek Belediyemi Yoksa devletten ödenek alıyor. İnsanlardan bişey isterken biraz mantıklı olalım. derneği belediye gibi veya holding gibi görmeyelim. Aidatların ne kadar zor toplandığı listelerden belli. Bu insanlardan yapamıyacakları şeyleri istemek haksızlık olur.biraz daha hoş görülü olalım diyor saygılar sunuyorum.

TUNCAY VURAN    06 Kasım 2009 00:08 |
iyi ak_amlar yav karde_im bu hac1pazar1 köyünde yada _ehirde ya_ayan ba_ka kimse yokmu hep ayn1 isimler resimler videolar haberler herkes yazs1n güncel bilgilerini mesajlar1n1 köy ad1na yap1lan iyi kötü ne varsa herkesin görecei yerde söylesin aç1kça köy kahvesinde evlerde yada _ehirdeki kahvelerde yorum yapmas1 kolay i_ suçlamaya gelince herkes söz sahibi oluyo ama köy için belli ki_iler hariç kimse ne bir öneri nede bir hay1rl1 i_ yapmaya el at1yo sonuçta bu sitenin ad1 hac1pazar1 ve belli isimlere _ah1slara mal edilemez kendini hac1pazarl1 hisseden herkes iyi kötü fikirlerini yazs1n amaç herkesin söz sahibi oldunu bilmek siyasi görü_ü ne olursa olsun söz köy olunca hepimizin bi_eyler demesi gerekir bu sayede hem site geli_ir

TUNCAY VURAN    29 Ekim 2009 00:56 |
camimizin tadilat1nda maddi manevi emei geçen herkesten allah raz1 olsun gelecek nesillere b1rabileceimiz en güzel eserler ya_ad11m1z ve ya_ayaca1m1z ortak alanlar1 herkesin güzelce faydalanabilecei yerleri olmas1 gerektii gibi b1rakmakt1r ayr1ca köyümüzün birde yollar1n1n ve çevre düzenlemesine ihtiyuaç vard1r bence bunlar içinde çal1_ma yapmay1 dü_ünmeli ve köyde ya_ayan ya_amayan herkesin elini ta_1n alt1na sokmas1 gerekir köyümüz ad1na yap1lm1_ ve yap1lacak tüm hay1rl1 i_ler için birlik olunmal1 siyasi görü_ ve grupla_malara meyil vermeden geleceimiz için böyle dü_ünen herkese selamlar böyle dü_ünmeyenler sadece nüfusta hac1pazarl1d1r tabi anlayana

TUNCAY VURAN    22 Ekim 2009 20:21 | bursa
iyi akşmlar sayın site yöneticileri sitemiz iyi hoş güzelde güncel bilgiler çok eski yani sitenin güncel bilgileri yeni olarak vermesi gerekir ki siteyi ziyaret eden hemşerilerimiz günlük olaylardan zamanında haberdar olsun o zaman eminim daha sık ziyaretçiniz olur bilginize selamlar

ayhan ak    17 Ekim 2009 23:25 | istanbul
ayhan_ak_60@hotmail.com
ben ayhan ak hac1pazar köy halk1na slmlar gönderiyorum ve bu sitede emei geçen herkese sayg1 ve sevgilerimi gönderiyorum

TUNCAY VURAN    17 Ekim 2009 00:39 | bursa
herkese selamlar bu sitenin kuruluşunda emeği geçen herkese teşekkürler arada eş dostla sohbet etme ve köyle ilgili bilgileri öğrenmiş oluyoruz tanıdık tanımadık herkese selamlar sevgiler en güzel günler sizinle olsun

TUNCAY VURAN    15 Ekim 2009 22:40 |
sevgili arkadaşımız mustafa hanedan geçtiğimiz günlerde dünya evine girmiştir allah hayırlı uğurlu etsin kardeşim sağlıklı sıhhatlı ömür ve hayırlı evlatlar nasip etsin selamlar

TUNCAY VURAN    14 Ekim 2009 18:13 |
sevgili ablam1z HAT0CE VURANIN ani vefat1ndan dolay1 derin üzüntü duymaktay1z allah mekan1n1 cennet etsin kalan ailesine sab1r s1hhat versin amin ard1ndan dua eden herkesten allah raz1 olsun ba_1m1z saolsun herkese selamlar

mehmet    13 Ekim 2009 14:59 | istanbul
erbaalimehmet@hotmail.com
merhaba hcıpazarköyü halkı.geçtiğiğmiz hafta sonu köyümüzde sevgili dostum mustafa hanedan ve amcaoğlum musatafa koyuncu yapılan düğünlerle düny evine girmiş bulunmaktadırlar.yüce ALLAHTAN her iki kaerdeşimizede ömür boyu mutluluklr dilerim. CENABIALLAH hayırlı evlatlar nasip etsin.hepinize saygılar ve selamlar.ALLAHA emanet olun.

FatihTATLICI    11 Ekim 2009 16:47 |
saygı değer hemsehrılerım ıstanbulda ve dıger ıllerde oturan hacıpazar koylu hemsehrılerım daha yakın zamanda bır ay ramazan gectı bayram gectı ve nıce koyumuzden ınsanlarımız ebedıyete ıntıkar ettı elımızın altın da bole bı ımkan olarak herturlu mesajımızın yayınlanan bı sıte oldugu halde bu kadar duyarsız bu kadar vefasızlık gercekten cok uzucu ve acıklı halımızın uzuntu verıcı bır bayram mesajı bır vefat bassaglıgı yazmak cok mu zor nedır bu uzerımızdekı gafletsızlık bole bı sıtemız olmasaydı hepımız sıkayetcı olurduk suanda elımızde bole bı ımkan var ıken hıc bır kımsenın ıkı satır yazıyı yazmaktan bu kadar aciz olamayz cunku baska koylerın sıtelerıne gırınce hergun öyle veya böyle bı ıkı satır dertlerını yazı yazıyorlar şiirler yazıyorlar ıstek ve arzularını yazıyolarlar sıkayetlerını yazıyorlar eleştirilerini yazıyorlar köyümüz için istek ve arzularınız hıc mı yok bu yazıyı yazmaktakı maksatım ınsanlarımızn bırbırlerıne bu kadar soguk durmasından haberleşmemesınden kopuk olmalarından sadece dugunde bayramda cenazede mı bulusmamız gerekıyor dıger gunlerdekı etkınlıklere nıye iştirak edılmıyor hergun sıteye bakıyorum hıc kımsenın bır kelam yazısını goremedıgımden uzuntumden dolayı bu yazıyı yazmak zorunda kaldım herkesten ÖZÜR DİLERİM

hersey dernek yonetımınden beklenmez bız uyelerde yonlendırmelıyz

saygılarımla

FaTh TaTLıCı


573
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar

Dernek Web Üye Yönetimi

DÜĞÜN TOPLANTI DUYURU

************************

29.06.2007 - 23.09.2015 

ARASI ÖDEME LİSTESİ ************************

DERNEĞİMİZE BORÇ PARA VEREN KÖYLÜLERİMİZ

************************

KURUCULAR VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ

************************

ONURSAL BAŞKANLARIMIZ


HACIPAZAR BÜLTENi

TARİH
SAYI
    OCAK 2013     SAYI 1
   ŞUBAT 2013      SAYI 2
    MART 2013      SAYI 3
NİSAN 2013 SAYI 4
        ÖDEMELER
1-29.06.2007 - 07.09.2015 arası  ödeme listesi

BANKA HESAPLARIMIZ:
GARANTİ TAKSİM 028 - 6397538
GARANTİ ERBAA  879 - 6299479
BAŞKAN TELEFON :0533 373 1558
OLAĞAN GENEL KURUL İLANI

GENEL KURUL İLANI

Derneğimiz olağan genel kurul toplantısının ;
18.07.2021 Pazar günü saat 15:00 'da dernek merkezinde yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde  25.07.2021 Pazar günü aynı saat ve aynı yerde yapılmasına karar verilmiştir.

Gündem
1-Açılış, Yoklama, Saygı  duruşu ve istiklal marşının okunması,
2-Divan heyetinin oluşturulması ve tutanakların imzalanması için yetki verilmesi,
3-2019 ve 2020 yılı Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
4-Denetim kurulunun raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
5-2021 ve 2022 yılı tahmini bütçenin görüşülmesi ve onaylanması,
6-Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçilmesi,
7-Federasyon delegelerinin seçimi,
8-Dilek ve temenniler,
9-Kapanış

Maddeleri olarak gündemin oluşturulmasına oybirliğiyle karar verilmiştir. 

  Detaylar Için Tiklayin...

GENEL KURUL İLANI

Derneğimiz olağan genel kurul toplantısının ;
03.04.2021 Cumartesi günü saat 15:00 'da dernek merkezinde yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde  10.04.2021 Cumartesi günü aynı saat ve aynı yerde yapılmasına karar verilmiştir.

Gündem
1-Açılış, Yoklama, Saygı  duruşu ve istiklal marşının okunması,
2-Divan heyetinin oluşturulması ve tutanakların imzalanması için yetki verilmesi,
3-2019 ve 2020 yılı Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
4-Denetim kurulunun raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
5-2021 ve 2022 yılı tahmini bütçenin görüşülmesi ve onaylanması,
6-Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçilmesi,
7-Federasyon delegelerinin seçimi,
8-Dilek ve temenniler,
9-Kapanış

Maddeleri olarak gündemin oluşturulmasına oybirliğiyle karar verilmiştir. 

  Detaylar Için Tiklayin...

armutlucumaliyiz.com web sitesi

dost site olarak ekledihttp://www.armutlucumaliyiz.com/
  Detaylar Için Tiklayin...Mayıs 2008 den buyana vefaat edenler
Hasan OCAK 27.05.2008

Kamil ÖNDER 06.06.2008

Durmuş REÇBER 21.09.2008

Alibey İŞGÜZAR 24.09.2008

Kemal ÇOLAK 17.10.2008

Cevdet HANEDN 30.10.2008
 
Ömer ÜSTÜN 30.12.2008

Medine MERT 16.01.2009

Sadık TATLICI 17.02.2009

Mehmet TÜTÜNC 31.03.2009

Hüseyin AYDIN 27.04.2009

Nefise DURAN 12.06.2009

Medine KYNCU 16.06.2009
 
Hüseyin DURAN 23.06.2009

Ahmet ARSLAN (ERBAA) 

Günger MAZLUM 31.08.2009

Gülağa Can ÖNDER 19.09.2009

Hatice VURAL 29.09.2009

Salim KOYUNCU 03.12.2009

Alişen BAŞ 11.12.2009

Meliha VURAN 07.01.2010

Emriye KOYUNCU 16.01.2010

Cafer ÜSTÜN (İzmir)

Safure AK 03.03.2010

A.Osman İŞGZR 10.03.2010

Şevki ÖNDER 18.04.2010

Hüseyin ÇELİK 10.07.2010

Osman KYNCU 06.09.2010

Nazile AK 24.09.2010

Döndü ÇLK(KYNCU)04.11.2010

Hatice TÜTÜNCÜ 21.11.10

Reşit YILMAZ 10.03.2011

Ömer GÜLMEZ 03.04.2011

Asiye NALBANT 18.04.2011

Alibey KOYUNCU 14.05.2011

Mustafa KOYUNCU 19.06.2011

Murat OCAK 25.07.2011

Hatun TOPCU 17.08.2011

Fadime MERT 20.09.2011

Şakir HANEDAN 11.10.2011

Ahmet TATLICI 24.12.2011

Hasan UYAR 06.01.2012

Durmuş ÇEK 28.01.2012

H.Osman MERT 23.02.2012
 

Güladiye KOYUNCU 01.03.2012

Hatun KARCI 08.03.2012

Gazi İŞGÜZAR 20.03.2012

İbrahim İŞGÜZAR 23.03.2012

Remzi RECBER 28.03.2012

Fadime ÖZGENÇ 05.05.2012

Ayşe OCAK 06.05.2012

Sebaha DURAN 22.08.2012

Serdar BÜKÜLMEZ 30.08.2012

Lütfü VURAN 02.09.2012

Ahmet BÜKÜLMEZ 08.09.2012

Zeliha AK 17.09.2012

Bülent YILMAZ 13.01.2013

Ayşe KURT 12.02.2013

Fadime ARSLAN 16.02.2013

Selahattin İŞGÜZAR 06.03.2013

Hasan AK 20.04.2013

Sami HANEDAN 28.04.2013

Sebeha KOYUNCU 11.10.2013

Kadir ARSLAN 14.10.2013

Fadime MERT 26.10.2013

Hüseyin UZUN 14.12.2013

Hamide YILMAZ 14.01.2014

Mustafa Baş 05.02.2014

Halil Ak

Lütfü Bükülmez 04.04.2014

Gülhanım KOYUNCU 22.08.2014

Cemal ARSLAN 25.09.2014Ruhları şadolsun Allah (cc) Rahmet eylesin.

"HAYAT BİR UYKUDUR
ÖLÜNCE UYANIR İNSAN;

SEN ERKEN DAVRAN
ÖLMEDEN ÖNCE UYAN"

*******************************
GELDİĞİN ZAMAN BOŞLUK DOLDURAN DEĞİL,
GİTTİĞİN ZAMAN YERİ DOLDURULAMAYAN OL
  Detaylar Için Tiklayin...

Chat

Herkes burada, sen neredesin?
Chat
Chat için üye girişi yapmalısınız!
Üye Ol
Bir selam yokmu Gardaş?

Kimler Sitede

Üye Girişi

Üye Girişi

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
yusuf
Sayın Pek Çok Kıymetli Ve Değerli Köylü
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi