Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


FaTh TaTLıCı    19 Eylül 2009 19:53 | İsTanBuL
bayramınız
KUTLU olsun

:roll

S.Tatlıcı    19 Eylül 2009 16:39 | İstanbul
http://www.hacipazarkoyu.com/
Tüm Hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını Kutlar Sağlık Mutluluk Ve Esenlikler Dileriz. Mevlam Tekrarını Görmeyi Hepimize Nasip Etsin.

Av.Onur BÜKÜLMEZ    18 Eylül 2009 15:01 |
Sayın Dernek Yönetimi babam Duran BÜKÜLMEZ adına bir miktar maddi yardımda bulunacağım.Ancak askerde olmam nedeniyle ancak bankamatikten yatırabilirim.Oda İŞ BANKASI olacaktır.En kısa zamanda cevabınızı ve hesap numarasını bekliyorum.Saygılarımla...

seda çelik    16 Eylül 2009 23:33 | istanbul
2006 yılında istanbul siyavuşpaşada onur markette çalışırken sizin köyden bir kızarkadaşım vardı adı fatma gülmez.ben o işten ve semmtten ayrılıb-nca irtibatım koptu fatma arkadaşım ile.17 eylül fatma arkadaşımın doğum günü sizin vasıtanız ilke onun doğum gününü kular nice mutlu seneler dilerim.kendisine iyi baksın.

FATİH TATLICI    15 Eylül 2009 11:07 | İsTanBuL
YAGMURUN TOPRAGA HAYAT VERDIGI GIBI DUALARINDA HAYAT BULACAGI BU GECEDE DUA BAHCESINDE YESEREN FIDAN OLMAK DILEGIYLE KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.

Adnan AK    14 Eylül 2009 13:25 |
Değerli kardeşlerim, yarın akşam kadir gecesini Allahın izniyle idrak edeceğiz. Kadir gecesinin bin aydan daha hayırlı olduğu bilinmektdir. Bu geceyi inşaallah en iyi bir şekilde idrak etmeye çalışalım. Bu gece bir birimize çok dua edelim. Ben herkesin kadir gecesini şimdiden tebrik eder, günahlardan arınarak Bayrama ter temiz günahsız olarak girmesini yüce mevladan niyaz ederim. Hayırlı Baryramlar.

Adnan AK    05 Eylül 2009 12:40 | İstanbul
İftarımıza tüm Köylülerimizi bekliyoruz.
Yer Harem Otogarı yanında Salon ASMALI KONAK. Görüşmek dileğiyle

İbrahim TATLICI    31 Ağustos 2009 16:56 | ANKARA
Köyümüz Halkından Hafız Osman Hocamızın Hayat arkadaşı Günger MAZLUMUN Allahın Rahmetine kavuştuğunu duymuş bulunmaktayız Ailecek Günger halaya yüce Allahtan Rahmet diliyor kederli ailesine baş sağlığı diliyoruz. Mekanı Cennet olur inşallah.

FERAMİS TATLICI    31 Ağustos 2009 09:14 | İSTANBUL
köy imamızın elim bir kaza sonucu kaybettıkden sonra koy ımamlıgını üstlenen Hafız Osman Amcaya köylü halkı olarak cok cok teşekkur edıyorum.eşinin anıden ölüm haberı aılesı kadar bizleri de çok etkiledi bu mubarek gunlerde aramızdan ayrılması hepımızı yasa boğdu inş sehit olarak gitmistir.geride kalan ailesine ve akrabalarına allah sabırlar versın mekanı cennet olsun

Adnan AK    27 Ağustos 2009 22:02 | İstanbul
Değerli Üyelerimiz Ramazan Münasebetiyle 3.cüsünü düzenleyeceğimiz Dernek İftarımız Anadolu yakasında oturan köylülerimizin yoğun talebi üzere bu yıl Harem Otogarı yanında bulunan Salon ASMALI KONAK ta yapılacaktır.
Ramazanlar Sevgiye, Kardeşliğe, İnsanların bir birleriyle kaynaşmasına yardımlaşmasına vesile olmaktadır.Ramazan Bolluk ve bereket,Af ve mağfiret, Hayır ve Hasenat ayıdır Ramazanın içinde öyle bir gece vardır ki bin aydan daha hayırlı olan bu gece Kadir gecesidir.Bu ayın sonu Bayramla biter, sonu bayramla biten herşey güzeldir. Bu güzellikten azami istifade etmek dileği ile düzenlemiş olduğumuz iftarımıza tüm köylülerimizi eşleri ile bekliyoruz. Gelecek Kardeşlerimiz Lütfen Yönetim Kurulu Üyelerimize ait telefonlara SMS veya arayarak bilgi veriniz.Telefonlar

polis85    23 Ağustos 2009 16:27 | istanbul sokakları
tuana_tuana22@hotmail.com
ıstanbuldan herkese slmlar bılıyorum ekonomık acıdan bu sende sıkıntılı bır yıl gecırecez malum urubler yın para etmedı köylunun umudu keskesı yıne devreye gırecek ve sonra ınsallahla baslıyacak seneye ınasalha para edecek mahsul dılegımız bu edecek aslında toplu herekt sart bu konuda cunku kenddı kendımıze bıtırıyoruz urunu neyse koyumuz bılgın bır koy olarak asacaktır bu ko nuyu aeo saglıcakla kalın polıs artık koyumuzde kac polıs varsa bırı benım
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Polis kardeş Köyümüzden benim bildiğim 3 polis var. 1-Mithat MERT'in oğlu Serkan MERT(İstanbul Bahçelievlerde Görev yapıyor) 2-Emsal ŞEN'in oğlu İsmini hatırlıyamadım (İstanbul Sancaktepe de) 3-Yakup ARSLAN'ın oğlu Mücahit ARSLAN (İstanbul Gayrettepe de) 4- Necmettin KOYUNCUNUN oğllu Metin KOYUNCU (yerini bilmiyorum) başka varmı bilmiyorum. Yazı yazan kardeşlerimiz Baba adları ile yazarlarsa isimlerinide yazarlarsa iyi olur bu şekilde tanıyamıyoruz. saygılarımla iyi ramazanlar.

Av.Onur BÜKÜLMEZ    08 Ağustos 2009 09:47 |
Salı günü askerlik hizmetimi yapak üzere yola çıkıcam.Ama sitemizi takip etmeye devam edicem.Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyor,saygılar sunuyorum...
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
HAYIRLI TESKERE ALMANI VE HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ.BİZDE SİZİN HABERLERİNİZİ TAKİP EDECEĞİZ.

Osman ÖNDER    05 Ağustos 2009 09:13 | AFGANISTAN kabıl
selamlar osman ÖNDER afganıstanda hayat durmus durumda burdakı hayatı gormenızı ısterdım ınsanın ıcı parcalanıyor o kucucuk cocukların ne sucu vardı bılmıyorum bız bazen kabıl merkeze devrıye gorevını yapıyoruz dolasıyoruz o hayatı ben yakından gordum cok acıdım uzerınde ne elbıse var ayagında ne ayakkabı var tozun topragın ıcınde yasamaya calısıyorlar ben herkese soyluyorum koyumuzun degerını bılsınler ben suanda koyumu cok arıyorum az kaldı ınsallah allah nasıp ederse 10 gun ıcınde gelıcem buranın kralı amerıkalılar gıbı bı amerıkan aracı kabıl sokagına cıkarsa ne önunde ne arkasında arac gıdemıyor gıtse vurulacagını bılıyor zaten bızım tabura amerıkalıların gırmesı yasaklandı bızım askerı vurmuslar eskıden--kısaca turkıyem gıbısı yok ınanın buraya gelelı 6 ay 4gun oldu daha fazla duramam 10 gun kaldı herkese selamlar kolay gelsın hacıpazarlılar yusuf bedo kenan enıste meral teyze merve yonetıcım sevgıler saygılar byyyyyyyyy :?

İbrahim TATLICI    05 Ağustos 2009 08:57 | ANKARA
tatlicibrahim@hotmail.com
Üç ayların ikincisi olan Şaban ayının 15. gecesi Berat gecesidir. Berat kandili Ramazan ayının müjdecisidir.
Berat; borçtan, suçtan, günahtan, cezadan, hastalıktan kurtulmak demektir. Diğer bir ifadeyle Berat; Yüce Allahın sınırsız af ve mağfiretine kavuşarak, günahlardan arınmak ve temize çıkmak demektir. Millet olarak Berat gecesine erişmenin sevinç, heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.
tüm köyümüz halkının ve İslam Aleminin Berat Kandilini kutlar Yüce Mevladan bizleri bağşlamasını Beratımızı berat olarak vermesini dilerim.

yusuf ak    05 Ağustos 2009 08:00 | SAMSUN
aksamsun@msn.com
Bu gece berat kandili
05.08.2009
m.lutfitasci@hotmail.com
Bugün Berat Kandilidir. Üç ayların ikincisi olan Şaban ayının 15. gecesi Berat gecesi dir. Berat kandili Ramazan ayının müjdecisidir.
Berat; borçtan, suçtan, günahtan, cezadan, hastalıktan kurtulmak demektir. Diğer bir ifadeyle Berat; Yüce Allahın sınırsız af ve mağfiretine kavuşarak, günahlardan arınmak ve temize çıkmak demektir. Millet olarak Berat gecesine erişmenin sevinç, heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Berat gecesine kudsiyet veren olay, Duhan suresinin ilk ayetleridir. Yüce Allah: Ha Mim. Apaçık olan Kitaba andolsun ki, Biz Kuranı mübarek bir gecede indirdik. Biz, gerçekten uyarıcıyız. O mübarek gecede, her hikmetli iş katımızdan bir emirle ayırt edilir. buyurmuştur. Birçok müfessir bu ayeti açıklarken, ayette geçen mübarek gecenin Berat gecesi olduğunu zikretmişlerdir. Genel kabule göre, Kuran-ı Kerimin Levh-i Mahfuzdan indirildiği gece bu gecedir.

Berat gecesi bir mukadderat gecesi dir. Bu gece sadece insanların değil, bütün mahlukatın kaderini ilgilendiren bir gecedir. Bu gece bir yıllık programın, mukadderatın yazıldığı gecedir. Yukarıda yazdığım ayette bu gecede her hikmetli işin ayırt edildiğine dikkat çekilmiştir.

Berat gecesi bir mağfiret gecesi dir. Kalpleri Allah ve Resulullah için çarpan, nabızları İslam ve Kuran için atan Müslümanlar, bu gece birçok günahtan arınmış ve yüzleri aklanmış olarak Allahın Kurtuluş Beratını alacaklardır.

Bu gece bir kurtuluş gecesi dir. Bu gece bütün manevi hastalıklarımızdan ve günahlarımızdan kurtuluşumuza bir vesiledir. Bu gece Yüce Allahın engin rahmet ve mağfiretinin sağanak sağanak üzerimize indiği bir gecedir. Bu gece af, rızık ve şifa kapıları sonuna kadar açıktır. Bu gece sınırsız ikramların sunulduğu, yapılan dua ve tövbelerin kabul edildiği bir gecedir. Bu gerçeği Sevgili Peygamberimiz (s.a.s) şöyle buyurmuşlardır:

Şaban ayının 15. gecesini ibadetle geçirin, gündüzünde de oruç tutun. Çünkü Yüce Allah, bu gece dünya semasına rahmetiyle tecelli eder ve Yok mu af isteyen onu af edeyim! Yok mu tövbe eden, tövbesini kabul edeyim! Yok mu rızık isteyen, rızık vereyim! Yok mu şifa isteyen, şifa vereyim! Yok mu başka isteği olan, ona istediğini vereyim! der. Bu durum sabaha kadar devam eder.

Berat gecesinde iç gözlem çok önemlidir. Bu gecede iç alemimize dönerek işlediğimiz hayır ve şerlerin muhasebesini yapmalıyız. İç gözlem yapan, yani iç alemine dönüp nefis muhasebesi yapan her insan görecektir ki; ruhların açlığı bedenlerin açlığından daha fazla ve önemlidir. İşte her Müslüman bu çok ince çizgiyi fark etmeli ve kavramalıdır.

Berat gecesi aydınlığını fırsat bilelim. Görev ve sorumluluklarımızı yeniden hatırlayalım. Çirkinlikleri örtelim, güzellikleri öne çıkaralım. Ülkemizde sevgi, huzur, barış ve kardeşlik içerisinde asırlardır birlikte yaşamış insanlarımızı birbirine düşman etmek isteyenlerin tuzaklarına düşmeyelim. Birbirimizle sevgi, saygı, dayanışma içerisinde olalım. Hem insani ve dini hasletlerimizi hem de birlik ve bütünlüğümüzü koruyalım. Yüce dinimizin bizlerden istediği kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insani ve ahlaki meziyetlerin yaygınlaşmasına gayret gösterelim.

Hepimiz beşeriz ve mutlaka şaşarız. Hepimiz az çok günah sahibiyiz. Gönlü arındırmanın, günahları temizlemenin en güzel yolu tövbe istiğfardır. Amelimiz her ne olursa olsun, istisnasız hepimiz tövbe edelim. Kirlenmiş ruhumuzu, tövbe okyanusunda yıkayıp tertemiz edelim.

Bu gece meali ile birlikte bol bol Kuran okuyalım. Dillerimiz yoruluncaya, gözlerimiz yaşlarla doluncaya kadar dua edelim. Bu gece kalplerimizi asla uyutmayalım. Uyanık bir kalp ile Allaha dua edelim. Peygamber Efendimizin yaptığı şu duayı ezberleyelim ve aynısını yapalım:

Allahım! Azabından affına, gazabından rızana sığınıyorum. Senden yine Sana iltica ediyorum. Seni gereği gibi hamd etmekten acizim. Sen Seni senâ ettiğin gibi yücesin


Berat Kandili hepimize mübarek olsun.
Selam ve dua ile&


573
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar

Dernek Web Üye Yönetimi

DÜĞÜN TOPLANTI DUYURU

************************

29.06.2007 - 23.09.2015 

ARASI ÖDEME LİSTESİ ************************

DERNEĞİMİZE BORÇ PARA VEREN KÖYLÜLERİMİZ

************************

KURUCULAR VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ

************************

ONURSAL BAŞKANLARIMIZ


HACIPAZAR BÜLTENi

TARİH
SAYI
    OCAK 2013     SAYI 1
   ŞUBAT 2013      SAYI 2
    MART 2013      SAYI 3
NİSAN 2013 SAYI 4
        ÖDEMELER
1-29.06.2007 - 07.09.2015 arası  ödeme listesi

BANKA HESAPLARIMIZ:
GARANTİ TAKSİM 028 - 6397538
GARANTİ ERBAA  879 - 6299479
BAŞKAN TELEFON :0533 373 1558
OLAĞAN GENEL KURUL İLANI

GENEL KURUL İLANI

Derneğimiz olağan genel kurul toplantısının ;
18.07.2021 Pazar günü saat 15:00 'da dernek merkezinde yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde  25.07.2021 Pazar günü aynı saat ve aynı yerde yapılmasına karar verilmiştir.

Gündem
1-Açılış, Yoklama, Saygı  duruşu ve istiklal marşının okunması,
2-Divan heyetinin oluşturulması ve tutanakların imzalanması için yetki verilmesi,
3-2019 ve 2020 yılı Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
4-Denetim kurulunun raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
5-2021 ve 2022 yılı tahmini bütçenin görüşülmesi ve onaylanması,
6-Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçilmesi,
7-Federasyon delegelerinin seçimi,
8-Dilek ve temenniler,
9-Kapanış

Maddeleri olarak gündemin oluşturulmasına oybirliğiyle karar verilmiştir. 

  Detaylar Için Tiklayin...

GENEL KURUL İLANI

Derneğimiz olağan genel kurul toplantısının ;
03.04.2021 Cumartesi günü saat 15:00 'da dernek merkezinde yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde  10.04.2021 Cumartesi günü aynı saat ve aynı yerde yapılmasına karar verilmiştir.

Gündem
1-Açılış, Yoklama, Saygı  duruşu ve istiklal marşının okunması,
2-Divan heyetinin oluşturulması ve tutanakların imzalanması için yetki verilmesi,
3-2019 ve 2020 yılı Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
4-Denetim kurulunun raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
5-2021 ve 2022 yılı tahmini bütçenin görüşülmesi ve onaylanması,
6-Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçilmesi,
7-Federasyon delegelerinin seçimi,
8-Dilek ve temenniler,
9-Kapanış

Maddeleri olarak gündemin oluşturulmasına oybirliğiyle karar verilmiştir. 

  Detaylar Için Tiklayin...

armutlucumaliyiz.com web sitesi

dost site olarak ekledihttp://www.armutlucumaliyiz.com/
  Detaylar Için Tiklayin...Mayıs 2008 den buyana vefaat edenler
Hasan OCAK 27.05.2008

Kamil ÖNDER 06.06.2008

Durmuş REÇBER 21.09.2008

Alibey İŞGÜZAR 24.09.2008

Kemal ÇOLAK 17.10.2008

Cevdet HANEDN 30.10.2008
 
Ömer ÜSTÜN 30.12.2008

Medine MERT 16.01.2009

Sadık TATLICI 17.02.2009

Mehmet TÜTÜNC 31.03.2009

Hüseyin AYDIN 27.04.2009

Nefise DURAN 12.06.2009

Medine KYNCU 16.06.2009
 
Hüseyin DURAN 23.06.2009

Ahmet ARSLAN (ERBAA) 

Günger MAZLUM 31.08.2009

Gülağa Can ÖNDER 19.09.2009

Hatice VURAL 29.09.2009

Salim KOYUNCU 03.12.2009

Alişen BAŞ 11.12.2009

Meliha VURAN 07.01.2010

Emriye KOYUNCU 16.01.2010

Cafer ÜSTÜN (İzmir)

Safure AK 03.03.2010

A.Osman İŞGZR 10.03.2010

Şevki ÖNDER 18.04.2010

Hüseyin ÇELİK 10.07.2010

Osman KYNCU 06.09.2010

Nazile AK 24.09.2010

Döndü ÇLK(KYNCU)04.11.2010

Hatice TÜTÜNCÜ 21.11.10

Reşit YILMAZ 10.03.2011

Ömer GÜLMEZ 03.04.2011

Asiye NALBANT 18.04.2011

Alibey KOYUNCU 14.05.2011

Mustafa KOYUNCU 19.06.2011

Murat OCAK 25.07.2011

Hatun TOPCU 17.08.2011

Fadime MERT 20.09.2011

Şakir HANEDAN 11.10.2011

Ahmet TATLICI 24.12.2011

Hasan UYAR 06.01.2012

Durmuş ÇEK 28.01.2012

H.Osman MERT 23.02.2012
 

Güladiye KOYUNCU 01.03.2012

Hatun KARCI 08.03.2012

Gazi İŞGÜZAR 20.03.2012

İbrahim İŞGÜZAR 23.03.2012

Remzi RECBER 28.03.2012

Fadime ÖZGENÇ 05.05.2012

Ayşe OCAK 06.05.2012

Sebaha DURAN 22.08.2012

Serdar BÜKÜLMEZ 30.08.2012

Lütfü VURAN 02.09.2012

Ahmet BÜKÜLMEZ 08.09.2012

Zeliha AK 17.09.2012

Bülent YILMAZ 13.01.2013

Ayşe KURT 12.02.2013

Fadime ARSLAN 16.02.2013

Selahattin İŞGÜZAR 06.03.2013

Hasan AK 20.04.2013

Sami HANEDAN 28.04.2013

Sebeha KOYUNCU 11.10.2013

Kadir ARSLAN 14.10.2013

Fadime MERT 26.10.2013

Hüseyin UZUN 14.12.2013

Hamide YILMAZ 14.01.2014

Mustafa Baş 05.02.2014

Halil Ak

Lütfü Bükülmez 04.04.2014

Gülhanım KOYUNCU 22.08.2014

Cemal ARSLAN 25.09.2014Ruhları şadolsun Allah (cc) Rahmet eylesin.

"HAYAT BİR UYKUDUR
ÖLÜNCE UYANIR İNSAN;

SEN ERKEN DAVRAN
ÖLMEDEN ÖNCE UYAN"

*******************************
GELDİĞİN ZAMAN BOŞLUK DOLDURAN DEĞİL,
GİTTİĞİN ZAMAN YERİ DOLDURULAMAYAN OL
  Detaylar Için Tiklayin...

Chat

Herkes burada, sen neredesin?
Chat
Chat için üye girişi yapmalısınız!
Üye Ol
Bir selam yokmu Gardaş?

Kimler Sitede

Üye Girişi

Üye Girişi

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
yusuf
Sayın Pek Çok Kıymetli Ve Değerli Köylü
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi