Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


Mustafa HANEDAN    04 Ağustos 2009 18:13 | Çankırı
Merhaba hemşerilerim nasılsınız çankırıdan kucak dolu sevgilerimle hepinizin beraat kandilini kutluyorum allaha emanet olun Hami nin oğlu mustafa hanedan

Osman ÖNDER    29 Temmuz 2009 13:33 | AFGANISTAN kabıl
selamlar ben osman afganıstandan yazıyorum yonetıcım fotograf ıstemıssınız ınsallah gonderıcem bızımde bır fotografımız olsun suan taburumuzda taekwando gosterısı var onu ızlıyorduk afganlar kendılerınce bırseyler hazırlamıslar turk askerıne gosterı yapıyor eglendırmeye calısıyorlar zaman ıyı kotu gecıyor yurduma kavussam daha baska bırsey ıstemem az kaldı**safak 115 darısı 89/4 gıdecek olan hacıpazar askerıne turkıyeye selamlar herkese selamlar HERSEY VATAN ICIN***NE MUTLU TURKUM DIYENE.....

osman gülmez    29 Temmuz 2009 00:58 | istanbul
:) bu sitede tek eksik olan düğünlerimiz olsun nişanlarımız olsun yada özel günlerimiz olsun video yayınlamıyoruz.hepimiz hacı pazarlı olsakda dünyanın dört bir yanına dağılmışız.kimimiz yurt dışında kimimiz askerde.öyle zamanlarda öyle sebebler oluyorki en sevdiğimiz kişinin düğünü olsun nişanı olsun gidemiyoruz.bari gidemediğimzi düğünün ve nişenı burdan kendi köyümüzün web sitewsinden izleyip sevdiğimiz kişinin mutluluğunu görüp sevinelim.bu konuyu düşünürseniz seviniriim saygılarımla.
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
VİDEO VE RESİMLER BİZE ULAŞIRSA YAYINLARIZ.

Ümit Ergüden    28 Temmuz 2009 14:56 | İstanbul---Niksar (Şahinli Köyü)
umiterguden@hotmail.com
Merhabalar;
Ben İst. Vakıflardan Ümit sitenizi değerli büyüğümüz Adnan Ak abimiz aracılığıyla gördüm.Site formatınız çok güzel hatta ziyaret ettiğim siteler arasında en iyisi diyebilirim.Bende Niksar Şahinli (Şahanlu) Köyündenim böyle güzelliklere herzaman rastlayamıyoruz.Emeği geçen herkese teşekkür çok ederim.

Nedim Baş    27 Temmuz 2009 23:24 | istanbul
nedim2002tr@hotmail.com
S.A.
Öncelikle olumsuz yazılar yazanları bilmediğimiz için yazacaklarımda objektif olmaya çalışacağım.
Değerli Adnan abi, üyeler ve hemşehrilerimiz. Ben normalde dernek faaliyetlerine katılacaktım. Ancak köye gittiğimde yapılan güzel şeyleri beğenmeyip dua etmek varken eleştirenleri görünce vazgeçtim. Tabiri caizse ne haliniz varsa görün dedim. İnsanlar dernek yöneticisi deyince padişahlık sanıyorlar galiba. Dediğiniz gibi gönüllü olan varsa buyursun gelsin. Zaten bir adım ilerleyemeyişimizin nedeni birşey yapmadan oturmak yapanların da paçasından tutup çekmek. Önce önyargıları bırakmalıyız bence. Derneğin faaliyetlerine katılmasam da hergün siteye girip takip ediyorum. İnanın yazılan olumsuz yazıları görünce hayret ediyorum. Eleştirmenin de bir adabı olmalı değil mi? Biliyorsan konuş alim sansınlar. Bilmiyorsan sus adam sansınlar diye bir söz vardır. Destek olamasak ta köstek olmamak lazım. Yapılacak daha çok iş var ama bir ucundan başlamak lazımdı ve başlandı. Diğerlerine de sıra gelir inşaallah. Allah yar ve yardımcınız olsun.
(ne kadar uyar bilmiyorum ama küçük bir hikaye)
Kristof Kolomb'un yumurtası

Kristof Kolomb, bir akşam vakti, İspanyollar arasında yemek yiyordu. Yemekte bulunan misafirlerden birçoğu, Kolomb'u küçümsüyorlardı.

Yemek arasında söz Amerika?nın keşfinden açılınca, içlerinden biri, yüksek sesle:

'Oraları keşfetmek zor bir iş değil' dedi.

Kolomb, bu söze karşılık bir şey demeden eline bir yumurta aldı ve masanın yanında oturanlara dönerek:

'İçinizden hanginiz bu yumurtayı dik olarak dengede tutabilir?' diye sordu.
Herkes bunu denedi, fakat hiçbiri başaramadı.

O zaman Kristof Kolomb yumurtayı aldı, ucunu tabağın üstüne hafifçe vurarak yassılaştırdı ve yassı kısmını tabağa yerleştirdi. Elini yumurtadan çektiği halde, yumurta dik vaziyette dengede duruyordu.

Hepsi bağırarak:

'Bu zor bir iş değil ki! dediler.'

Kolomb gülerek:

'Doğru dedi. Bu zor bir iş değil. Zor olan, bunu düşünebilmektir!'

Hasan Pelit    27 Temmuz 2009 23:10 |
köyümüzün tanıtımına destek olan bu siteyi hazırlayanlara sonsuz teşekkür ediyorum herkese selamlar saygılar

Mesut CELEP    26 Temmuz 2009 17:28 |
herkese slm. sitenizi ziyaret ettim oldukça güzel olmuş ben değirmenli kasabasındanım başarılarnızın devamını dilerim.

Mehmet UYAR    26 Temmuz 2009 17:06 |
adnan abi yeni resileri sitede gördüm bir asker olarak mutluluk ve hüzün duydum sana çok teşekkürlerimi sunuyorm eline salık.

köylü üye    25 Temmuz 2009 15:51 | istanbul
dernek yöneticileribir kaç kişinin kararıyla olmaz toplayın bütün köylüleri yönetimi halk seçsin yönetimi kim belirledi kaç üyenizin bundan haberi var lütfen yeniden yönetim
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Sevgili kardeşim,.. Derneğin tüzüğü Sitede mevcut aç oku,.. Genel Kurul nasıl yapılır duyuru "çağrı"nasıl yapılır bunlar bellidir.
Biz Derneğin Genel Kurul ilanını Web sitemizde ilanen duyurduk, Üyelerimizin Cep telefonlarına sms mesaj gönderdik, ayrıca Star Gazetesinde ilan ettirdik daha nasıl duyuraydık? varmı duyurmanın başka bir yöntemi?. Eğer bu işlere hevesli isen önce mesaj yazarken medeni cesaretini göster adını soyadını yaz bilelim, Dernek üyesimisin, dernek üyesi değilmisin, üye değilsen önce üye ol hemen aidatını yatır. ondan sonra söz hahkkın olsun, öyle boş beleş iş yok biraz koştur.

Adnan AK    23 Temmuz 2009 12:46 |
Yeni Resimler eklenmiştir

Emrah Duran    23 Temmuz 2009 10:38 |
Duran ailesine bir doktor adayı daha geliyo sanırım :) Türkiye 8. olan Rahime Duran kardeşimizi tebrik ediyorum....

Osman ÖNDER    22 Temmuz 2009 17:49 | AFGANISTAN kabıl
selamlar herkese afganıstan artık sıkmaya basladı turkıye donmenın zamanı geldı herhalde GUMUSHANE daglarındakı operasyonlar benı beklıyor burda yata yata ıyıce tembellestık ÖZEL HAREKATcının tekrar kendıne gelmesı ıcın operasyon sart safak 122 tum hacıpazarlılara ve tum sıte takıpcılerıne selamlar
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Osman a.s. Ordan resim gönder askerler bölümüne atalım.

Süleyman ÖNDER    19 Temmuz 2009 20:22 | İSTANBUL
Hacıpazar köylülerinin Kandilini kutlarım !!

FURKAN AK    19 Temmuz 2009 18:44 | İstanbul
ALLAHIN RAHMETİNİN BEREKETİNİN SELAMETİNİN VE MAĞFİRETİNİN ÜZERİNİZE OLMASINI TEMENNİ EDERİM. BU MÜBAREK KANDİLİN SİZLERİN VE SEVDİKLERİNİZİN HAKKINDA HAYIRLARA VESİLE OLMASINI RABBİMİZDEN DUALARLA NİYAZ EDERİM.HERKESİN MİRAÇ KANDİLİ MÜBAREK OLSUN.ALLAH SAĞLIKLA VE AFİYETLE DAHA NİCE KANDİLLERE SEVDİKLERİNİZLE BERABER GİRMENİZİ NASİP EYLESİN.....

Yusuf AK    19 Temmuz 2009 17:26 | SAMSUN
aksamsun@msn.com
Allah'ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim Miraç kandiliniz mübarek olsun.

ALLAH' ın daveti üzerine peygamberiz bir gece melekler tarafından Mekke den Kudüs' e götürülmüştür. Burada Cebrail ile birlikte bütün gökleri aşarak "Sidretül Münteha" denilen makama yükselmiş ve ALLAH ile görüşmüştür. Bu yolculuğun Mekke den Kudüse kadar olan bölümüne İsra Kudüs ten ALLAH ile görüşmesine kadar ise Mirac denir. Bu görüşmede peygamber efendimize ümmeti için vakit namaz ve Mirac hediye edilmiştir Hayırlı Kandiller!

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Miraç kandilin mübarek olsun.

Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun Miraç kandiliniz mübarek olsun

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç Çünkü bugün Miraç kandili, kandilin mübarek olsun.

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır Hacdan döner gibi, Miractan iner gibi gel gel bekliyoruz yıllardır. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Miraç Kandilin mübarek olsun.

Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler İyi Kandiller.

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Miraç Kandilin mübarek olsun.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Zengin; çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir Kalb zenginliğinden mahrum olan kimse, ne kadar geniş servete sahib olursa olsun yine fakirdir Tamaı ve hırsı sebebiyle de halk nazarında hakirdir Kalbi zengin olan kimse de ne kadar fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir


573
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar

Dernek Web Üye Yönetimi

DÜĞÜN TOPLANTI DUYURU

************************

29.06.2007 - 23.09.2015 

ARASI ÖDEME LİSTESİ ************************

DERNEĞİMİZE BORÇ PARA VEREN KÖYLÜLERİMİZ

************************

KURUCULAR VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ

************************

ONURSAL BAŞKANLARIMIZ


HACIPAZAR BÜLTENi

TARİH
SAYI
    OCAK 2013     SAYI 1
   ŞUBAT 2013      SAYI 2
    MART 2013      SAYI 3
NİSAN 2013 SAYI 4
        ÖDEMELER
1-29.06.2007 - 07.09.2015 arası  ödeme listesi

BANKA HESAPLARIMIZ:
GARANTİ TAKSİM 028 - 6397538
GARANTİ ERBAA  879 - 6299479
BAŞKAN TELEFON :0533 373 1558
OLAĞAN GENEL KURUL İLANI

GENEL KURUL İLANI

Derneğimiz olağan genel kurul toplantısının ;
18.07.2021 Pazar günü saat 15:00 'da dernek merkezinde yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde  25.07.2021 Pazar günü aynı saat ve aynı yerde yapılmasına karar verilmiştir.

Gündem
1-Açılış, Yoklama, Saygı  duruşu ve istiklal marşının okunması,
2-Divan heyetinin oluşturulması ve tutanakların imzalanması için yetki verilmesi,
3-2019 ve 2020 yılı Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
4-Denetim kurulunun raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
5-2021 ve 2022 yılı tahmini bütçenin görüşülmesi ve onaylanması,
6-Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçilmesi,
7-Federasyon delegelerinin seçimi,
8-Dilek ve temenniler,
9-Kapanış

Maddeleri olarak gündemin oluşturulmasına oybirliğiyle karar verilmiştir. 

  Detaylar Için Tiklayin...

GENEL KURUL İLANI

Derneğimiz olağan genel kurul toplantısının ;
03.04.2021 Cumartesi günü saat 15:00 'da dernek merkezinde yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde  10.04.2021 Cumartesi günü aynı saat ve aynı yerde yapılmasına karar verilmiştir.

Gündem
1-Açılış, Yoklama, Saygı  duruşu ve istiklal marşının okunması,
2-Divan heyetinin oluşturulması ve tutanakların imzalanması için yetki verilmesi,
3-2019 ve 2020 yılı Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
4-Denetim kurulunun raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
5-2021 ve 2022 yılı tahmini bütçenin görüşülmesi ve onaylanması,
6-Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçilmesi,
7-Federasyon delegelerinin seçimi,
8-Dilek ve temenniler,
9-Kapanış

Maddeleri olarak gündemin oluşturulmasına oybirliğiyle karar verilmiştir. 

  Detaylar Için Tiklayin...

armutlucumaliyiz.com web sitesi

dost site olarak ekledihttp://www.armutlucumaliyiz.com/
  Detaylar Için Tiklayin...Mayıs 2008 den buyana vefaat edenler
Hasan OCAK 27.05.2008

Kamil ÖNDER 06.06.2008

Durmuş REÇBER 21.09.2008

Alibey İŞGÜZAR 24.09.2008

Kemal ÇOLAK 17.10.2008

Cevdet HANEDN 30.10.2008
 
Ömer ÜSTÜN 30.12.2008

Medine MERT 16.01.2009

Sadık TATLICI 17.02.2009

Mehmet TÜTÜNC 31.03.2009

Hüseyin AYDIN 27.04.2009

Nefise DURAN 12.06.2009

Medine KYNCU 16.06.2009
 
Hüseyin DURAN 23.06.2009

Ahmet ARSLAN (ERBAA) 

Günger MAZLUM 31.08.2009

Gülağa Can ÖNDER 19.09.2009

Hatice VURAL 29.09.2009

Salim KOYUNCU 03.12.2009

Alişen BAŞ 11.12.2009

Meliha VURAN 07.01.2010

Emriye KOYUNCU 16.01.2010

Cafer ÜSTÜN (İzmir)

Safure AK 03.03.2010

A.Osman İŞGZR 10.03.2010

Şevki ÖNDER 18.04.2010

Hüseyin ÇELİK 10.07.2010

Osman KYNCU 06.09.2010

Nazile AK 24.09.2010

Döndü ÇLK(KYNCU)04.11.2010

Hatice TÜTÜNCÜ 21.11.10

Reşit YILMAZ 10.03.2011

Ömer GÜLMEZ 03.04.2011

Asiye NALBANT 18.04.2011

Alibey KOYUNCU 14.05.2011

Mustafa KOYUNCU 19.06.2011

Murat OCAK 25.07.2011

Hatun TOPCU 17.08.2011

Fadime MERT 20.09.2011

Şakir HANEDAN 11.10.2011

Ahmet TATLICI 24.12.2011

Hasan UYAR 06.01.2012

Durmuş ÇEK 28.01.2012

H.Osman MERT 23.02.2012
 

Güladiye KOYUNCU 01.03.2012

Hatun KARCI 08.03.2012

Gazi İŞGÜZAR 20.03.2012

İbrahim İŞGÜZAR 23.03.2012

Remzi RECBER 28.03.2012

Fadime ÖZGENÇ 05.05.2012

Ayşe OCAK 06.05.2012

Sebaha DURAN 22.08.2012

Serdar BÜKÜLMEZ 30.08.2012

Lütfü VURAN 02.09.2012

Ahmet BÜKÜLMEZ 08.09.2012

Zeliha AK 17.09.2012

Bülent YILMAZ 13.01.2013

Ayşe KURT 12.02.2013

Fadime ARSLAN 16.02.2013

Selahattin İŞGÜZAR 06.03.2013

Hasan AK 20.04.2013

Sami HANEDAN 28.04.2013

Sebeha KOYUNCU 11.10.2013

Kadir ARSLAN 14.10.2013

Fadime MERT 26.10.2013

Hüseyin UZUN 14.12.2013

Hamide YILMAZ 14.01.2014

Mustafa Baş 05.02.2014

Halil Ak

Lütfü Bükülmez 04.04.2014

Gülhanım KOYUNCU 22.08.2014

Cemal ARSLAN 25.09.2014Ruhları şadolsun Allah (cc) Rahmet eylesin.

"HAYAT BİR UYKUDUR
ÖLÜNCE UYANIR İNSAN;

SEN ERKEN DAVRAN
ÖLMEDEN ÖNCE UYAN"

*******************************
GELDİĞİN ZAMAN BOŞLUK DOLDURAN DEĞİL,
GİTTİĞİN ZAMAN YERİ DOLDURULAMAYAN OL
  Detaylar Için Tiklayin...

Chat

Herkes burada, sen neredesin?
Chat
Chat için üye girişi yapmalısınız!
Üye Ol
Bir selam yokmu Gardaş?

Kimler Sitede

Üye Girişi

Üye Girişi

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
yusuf
Sayın Pek Çok Kıymetli Ve Değerli Köylü
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi