Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


Feramiz TATLICI    18 Eylül 2012 12:59 | İstanbul
Köyümüz halkından Durmuş Ak'ın eşi Zeliha Ak Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.Merhumeye Allahtan Rahmet ve ailesine ve Tüm AK ailesine Allahtan Sabr Diliyorum.

S.Tatlıcı    18 Eylül 2012 08:18 |
Köyümüz Halkından DURMUŞ AK'ın Eşi ZELİHA AK Hakkın Rahmnetine Kavuşmuştur. Cenazesi Bugün ( 18/09/2012 ) Köyde Defnedilecektir.Rabbim Mekanını Cennet Eylesin Geride Kalan Eşi ve Evlatlarına Sabır Versin.

Bekir Duran    09 Eylül 2012 15:55 |
reis34.60@hotmail.com
kıymetli büyüğüm ve aynı zamanada halaım oğlu olan Ahmet abimiz hakkın rahmetine kavuşmuştur.Başımız sağolsun.Allah rahmet elesin.Mekanı cennet olsun

adnanak    30 Ağustos 2012 09:24 |
Köyümüz halkından, Merhum Durmuş BÜKÜLMEZ in oğlu, Savcı Ahmet BÜKÜLMEZ in yeğeni Turhal Devlet Hastanesinde çalışan Serdar BÜKÜLMEZ bu gece geçirmiş olduğu Kalp krizi nedeniyle vefat etmiştir. Cenazesi İkindi namazını müteakip köy mezarlığında defnedilecektir. Annesi, Kardeşleri, Amcası ve kuzenleri başta olmak üzere sevenlerinin, önderlik ettiği çalışma arkadaşlarının ve tüm Hacı pazarlıların başı sağolsun. Allah rahmet eylesin Mekânı Cennet olsun.0505 625 0282

adnanak    23 Ağustos 2012 00:02 |
Köyümüz hakkından olup, İstanbulda ikamet eden Mehmet DURAN'ın eşi Sebaha DURAN bu gün 22.08.2012 tarihinde hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi yarın önce Hacıpazar köyünce kılınacak cenaze namazından sonra, vasiyeti gereğince KALE Köyünde toprağa verilecektir.Merhume ablamıza Allah (cc) dan Rahmet diler geride kalan eşi, çocukları ve tüm sevenleri ile köy halkına Başsağşığı ve sabırlar dilerim. Allah (cc)hu taksiratını affetsin Makamı Cennet olsun. AMİN

sakirtasova    19 Ağustos 2012 21:51 | Bayram Kutlama Mesajı
Tüm İslam aleminin ve Türk Milletinin Mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, daha nice Bayramlara Sağlık, mutluluk ve esenlikler içinde erişmeni dilerim.
Şakir TAŞOVA
Karayaka Dernek Başkanı

adnanak    18 Ağustos 2012 23:50 |
Değerli kardeşlerim bir Ramazanı daha geride bırakmanın üzüntüsü içindeyiz. Hani günler uzun havalar çok sıcak nasıl oruç tutacağız korkusu içinde iken ilk gece oruca niyet etmemizle birlikte nasıl geçti ramazan anlayamadık. Allah (cc) Ramazandan hakkı ile istifade edenlerden eylesin.
Geçen ramazan aramızda olan büyüklerimizden, Hatun TOPCU, Fadime MERT, Şakir HANEDAN, Ahmet TATLICI, Hasan UYAR, Hacı Osman MERT, Güladiye KOYUNCU, Hatun KARCI, Gazi İŞGÜZAR, İbrahim İŞGÜZAR, Remzi RECBER, Fadime ÖZGENÇ, Ayşe OCAK  vefat etti.
Allah (cc)hu hepsine gani, gani rahmet eylesin, mekânları cennet olsun. Ölüm nasıl aramızdan alıp götürüyor birer, birer en değerli varlıklarımızı, seneye ramazana kadar kimler ölecek, kimler kalacak Allah (cc)hu bilir. Bir gerçek var ki ölüm var, günlerimiz sayılı onun için hani deriz ya YALAN DÜNYA bu yalan geçici dünyada kimseyi kırıp incitmeyelim, Allaha karşı kulluk vazifemizi yapalım, eğer kırdığımız, üzdüğümüz dargın olduğumuz kim varsa hemen arayıp gönlünü alalım barış yapalım.
Bayramlar dargınlıkları ortadan kaldırmak için bir fırsattır bu fırsatı iyi değerlendirelim. Allah (cc)hu Ramazandan ziyadesiyle istifade edenlerden eylesin. Bir sonraki ramazana sağlık sıhhat içinde hep birlikte ulaşmayı nasip eylesin. Allah (cc)hu Bayramı son günlerde en çok ihtiyacımız olan birlik beraberlik kardeşlik bağlarımın güçlenmesine vesile kılsın. Milletimizi memleketimizi her türlü kaza beladan, terör saldırından muhafaza eylesin. Askerimize ve polisimize güç kuvvet versin, her türlü bela ve musibetten muhafaza eylesin. Bayram tatili nedeniyle memleketine giden tüm kardeşlerimize kazasız belasız evlerine dönmeyi nasip eylesin. Diyor Herkesin Ramazan Bayramını Dernek Yönetim Kurulu adına en içten dileklerimle tebrik ediyor, herkese sağlık mutluluk ve esenlikler diliyorum. Amin

HÜSEYİN KOYUNCU    17 Ağustos 2012 12:30 |
Değerli Hemşerilerimiz Birlik ve Bereberlik kavramlarının bu günlerde öneminin herkez tarafından bilindiği ve çogu insanımız tarafından menavi duyguların zirveye ulaştıgı bu anlamlı günlerin Tacı olan RAMAZAN BAYRAMINIZI en içten dileklerimle kutlar saglık mutluluk ve huzur dolu günler geçirmenizi yüce mevladan dilerim.Tokat ili Erbaa ilçesi Aşağıçandır Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin KOYUNCU

HÜSEYİN KOYUNCU    14 Ağustos 2012 17:30 |
Değerli Hemşerilerim, Birlik ve Beraberliğe özlem duydugumuz bu günlerde terör saldırıları ile de bu özlemimiz sabrın taştıgı, sınırın son buldugu, insanın yeter dediği anlar olmuştur elbette.Bizleri yaradan yüce ALLAH her zaman müslüman din kardeşlerimizin yanında oldugu gibi bu gecelerdede bizleri her türlü beledan ve afetten korudugu gibi bizlerede istediği her şeyi vermeyi yüce kuranda buyurmuştur.Degerli hemşerilerimiz Bereketin ve affın bol oldugu bu gün yüce rabbimden bütün hemşerilerimizin nimet ve bereketden yararlanan kullardan olması ümüdi ile KADİR GECENİZİ en içten dileklerimle kutlarım Hüseyin KOYUNCU Tokat ili Erbaa ilçesi Aşağıçandır Köyü Dernek Başkanı

YUSUF AK    14 Ağustos 2012 14:38 | SAMSUN
http://aksamsun@msn.msnaksamsun@msn.msn
Kadir gecesini bin aydan daha hayırlı kılan şey Kuranın bugün inmeye başlamış olmasındandır. Kuranın kadrini, kıymetini bildiğimiz oranda Kadir gecesini ihya etmiş oluruz. Kuranın rahmet mesajları bütün insanları karanlıkdan aydınlığa çıkarmayı ve onlara Hakkı batıldan ayırabilmek için yön göstermeyi hedeflemiştir. Kuranın ışığında Allahın sevgili kullarından olmamız dileklerimizle Kadir gecemiz mübarak olsun

kaka    20 Temmuz 2012 17:30 | istanbul
tüm köylülülerimin orucu kabul ve makbul olsun hayırlı ramazanlar
--"Sen, göklere çıkmak, Mi'rac etmek sevdasındaysan, şunu bil ki, oruç, senin önüne getirilmiş bir Arap atıdır."
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
AMİN AMİNNNNNNN

yusuf AK    11 Temmuz 2012 16:17 | SAMSUN
http://aksamsun@msn.msnaksamsun@msn.msn
çocukluk arkadaşım ömer in annesinin vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendim biliyorum ömer anne acısı nın ne olduğunu ben tattım çünkü cenabı allah sizlere sabırlar versin mekanı cennet olsun allah geride kalan vuran ailesine sabırlar versin mekanı cennet olsun.

adnanak    11 Temmuz 2012 15:20 |
Köyümüz halkından (Merhum) Osman VURAN'ın eşi, Ömer, Mehmet VURAN, Gürsel UZUN ve Ayşe TÜTÜNCÜ'nün anneleri Emine VURAN bugün Hakkın rahmetine kavuşmuş olup, Cenazesi İkindi Namazını müteakip toprağa verilecektir. Merhumeye Allah (cc)dan Rahmet diler, geride kalan çocukları başta olmak üzere VURAN ailesi ile köy halkına Başsağlığı dileriz. Allah Taksiratını affetsin, Mekanı cennet olsun.AMİN

durmus    09 Temmuz 2012 20:44 |
merhaba köylülerimiz, derneğimiz için bahçelievler tarafında yer aramaktayız yardıcı olabilecek üyelerimizin hayırlı haberlerini bekliyoruz.. teşekkürler.

adnanak    04 Temmuz 2012 14:59 |
Af edilme anlamına gelen Berat gecesi, kulluk görevimizin yerine getirilmesinde hata ve yanlışlarımızın affedilmesi için bize sunulmuş önemli fırsatlardan birisidir. Bu fırsatların hepimiz tarafından iyi değerlendirilmesi çok önemlidir.
Değerli Hacıpazarlılar, geçen yıldan buyana iki Berat arasında yetişkin 17 yakınımızı kaybettik, geçen sene beraber bayram yaptığımız yakınlarımız artık bugün yoklar, herkesin bir gün içeceği ecel şerbetini onlar içtiler bizim ise ne zaman içeceğimiz rabbimize ne zaman kavuşacağımız belli değildir.
Bu kısacık ömrümüzde toplumları derinden sarsan sayısız sorun ve kargaşanın yaşandığı günümüz dünyasında, huzur ve barışın, insanlık onuruna yakışır aydınlık bir geleceğin inşası için hepimize ciddî görevler düşmektedir.
Değerli kardeşlerim hayatı daha yaşanabilir kılmak, birbirimizin yükünü azaltmak için ailevi ve sosyal ilişkilerimizde sevgi  saygı, yardımlaşma, merhamet ve hoşgörüyü öne çıkaralım; Af anlamına gelen Berat gibi feyizli ve bereketli gecelerde büyüklerimizin hayır dualarını alalım ve çevremizle insanî ilişkilerimizi daha da güçlendirelim. Sevinçleri ve nimetleri paylaşmayı, zayıfların ihtiyaçlarını gidermeyi, muhtaçların dertlerine derman olmayı ve acıları dindirmeyi öğrenelim ve hayata geçirelim.
Bu duygu ve düşüncelerimle; Berat Kandilinizi tebrik ediyor, bu gecede yapılan duaların birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insanlık âleminin barış ve huzuruna, hata ve günahlarımızın affına vesile olmasını Cenâb-ı Allah'tan niyaz ediyorum.
Saygılarımla.

Adnan AK
Hacıpazar Köyü Dernek Başkanı


573
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar

Dernek Web Üye Yönetimi

DÜĞÜN TOPLANTI DUYURU

************************

29.06.2007 - 23.09.2015 

ARASI ÖDEME LİSTESİ ************************

DERNEĞİMİZE BORÇ PARA VEREN KÖYLÜLERİMİZ

************************

KURUCULAR VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ

************************

ONURSAL BAŞKANLARIMIZ


HACIPAZAR BÜLTENi

TARİH
SAYI
    OCAK 2013     SAYI 1
   ŞUBAT 2013      SAYI 2
    MART 2013      SAYI 3
NİSAN 2013 SAYI 4
        ÖDEMELER
1-29.06.2007 - 07.09.2015 arası  ödeme listesi

BANKA HESAPLARIMIZ:
GARANTİ TAKSİM 028 - 6397538
GARANTİ ERBAA  879 - 6299479
BAŞKAN TELEFON :0533 373 1558
OLAĞAN GENEL KURUL İLANI

GENEL KURUL İLANI

Derneğimiz olağan genel kurul toplantısının ;
18.07.2021 Pazar günü saat 15:00 'da dernek merkezinde yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde  25.07.2021 Pazar günü aynı saat ve aynı yerde yapılmasına karar verilmiştir.

Gündem
1-Açılış, Yoklama, Saygı  duruşu ve istiklal marşının okunması,
2-Divan heyetinin oluşturulması ve tutanakların imzalanması için yetki verilmesi,
3-2019 ve 2020 yılı Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
4-Denetim kurulunun raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
5-2021 ve 2022 yılı tahmini bütçenin görüşülmesi ve onaylanması,
6-Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçilmesi,
7-Federasyon delegelerinin seçimi,
8-Dilek ve temenniler,
9-Kapanış

Maddeleri olarak gündemin oluşturulmasına oybirliğiyle karar verilmiştir. 

  Detaylar Için Tiklayin...

GENEL KURUL İLANI

Derneğimiz olağan genel kurul toplantısının ;
03.04.2021 Cumartesi günü saat 15:00 'da dernek merkezinde yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde  10.04.2021 Cumartesi günü aynı saat ve aynı yerde yapılmasına karar verilmiştir.

Gündem
1-Açılış, Yoklama, Saygı  duruşu ve istiklal marşının okunması,
2-Divan heyetinin oluşturulması ve tutanakların imzalanması için yetki verilmesi,
3-2019 ve 2020 yılı Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
4-Denetim kurulunun raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
5-2021 ve 2022 yılı tahmini bütçenin görüşülmesi ve onaylanması,
6-Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçilmesi,
7-Federasyon delegelerinin seçimi,
8-Dilek ve temenniler,
9-Kapanış

Maddeleri olarak gündemin oluşturulmasına oybirliğiyle karar verilmiştir. 

  Detaylar Için Tiklayin...

armutlucumaliyiz.com web sitesi

dost site olarak ekledihttp://www.armutlucumaliyiz.com/
  Detaylar Için Tiklayin...Mayıs 2008 den buyana vefaat edenler
Hasan OCAK 27.05.2008

Kamil ÖNDER 06.06.2008

Durmuş REÇBER 21.09.2008

Alibey İŞGÜZAR 24.09.2008

Kemal ÇOLAK 17.10.2008

Cevdet HANEDN 30.10.2008
 
Ömer ÜSTÜN 30.12.2008

Medine MERT 16.01.2009

Sadık TATLICI 17.02.2009

Mehmet TÜTÜNC 31.03.2009

Hüseyin AYDIN 27.04.2009

Nefise DURAN 12.06.2009

Medine KYNCU 16.06.2009
 
Hüseyin DURAN 23.06.2009

Ahmet ARSLAN (ERBAA) 

Günger MAZLUM 31.08.2009

Gülağa Can ÖNDER 19.09.2009

Hatice VURAL 29.09.2009

Salim KOYUNCU 03.12.2009

Alişen BAŞ 11.12.2009

Meliha VURAN 07.01.2010

Emriye KOYUNCU 16.01.2010

Cafer ÜSTÜN (İzmir)

Safure AK 03.03.2010

A.Osman İŞGZR 10.03.2010

Şevki ÖNDER 18.04.2010

Hüseyin ÇELİK 10.07.2010

Osman KYNCU 06.09.2010

Nazile AK 24.09.2010

Döndü ÇLK(KYNCU)04.11.2010

Hatice TÜTÜNCÜ 21.11.10

Reşit YILMAZ 10.03.2011

Ömer GÜLMEZ 03.04.2011

Asiye NALBANT 18.04.2011

Alibey KOYUNCU 14.05.2011

Mustafa KOYUNCU 19.06.2011

Murat OCAK 25.07.2011

Hatun TOPCU 17.08.2011

Fadime MERT 20.09.2011

Şakir HANEDAN 11.10.2011

Ahmet TATLICI 24.12.2011

Hasan UYAR 06.01.2012

Durmuş ÇEK 28.01.2012

H.Osman MERT 23.02.2012
 

Güladiye KOYUNCU 01.03.2012

Hatun KARCI 08.03.2012

Gazi İŞGÜZAR 20.03.2012

İbrahim İŞGÜZAR 23.03.2012

Remzi RECBER 28.03.2012

Fadime ÖZGENÇ 05.05.2012

Ayşe OCAK 06.05.2012

Sebaha DURAN 22.08.2012

Serdar BÜKÜLMEZ 30.08.2012

Lütfü VURAN 02.09.2012

Ahmet BÜKÜLMEZ 08.09.2012

Zeliha AK 17.09.2012

Bülent YILMAZ 13.01.2013

Ayşe KURT 12.02.2013

Fadime ARSLAN 16.02.2013

Selahattin İŞGÜZAR 06.03.2013

Hasan AK 20.04.2013

Sami HANEDAN 28.04.2013

Sebeha KOYUNCU 11.10.2013

Kadir ARSLAN 14.10.2013

Fadime MERT 26.10.2013

Hüseyin UZUN 14.12.2013

Hamide YILMAZ 14.01.2014

Mustafa Baş 05.02.2014

Halil Ak

Lütfü Bükülmez 04.04.2014

Gülhanım KOYUNCU 22.08.2014

Cemal ARSLAN 25.09.2014Ruhları şadolsun Allah (cc) Rahmet eylesin.

"HAYAT BİR UYKUDUR
ÖLÜNCE UYANIR İNSAN;

SEN ERKEN DAVRAN
ÖLMEDEN ÖNCE UYAN"

*******************************
GELDİĞİN ZAMAN BOŞLUK DOLDURAN DEĞİL,
GİTTİĞİN ZAMAN YERİ DOLDURULAMAYAN OL
  Detaylar Için Tiklayin...

Chat

Herkes burada, sen neredesin?
Chat
Chat için üye girişi yapmalısınız!
Üye Ol
Bir selam yokmu Gardaş?

Kimler Sitede

Üye Girişi

Üye Girişi

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
yusuf
Sayın Pek Çok Kıymetli Ve Değerli Köylü
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi