Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


adnanak    17 Haziran 2012 07:58 |
Koymuz halkindan olup, koyde ikamet eden (Merhum)Mustafa Simsek'in esi Omer,Abdullah,Musa ve Rabia'nin Annesi Serife Simsek 16.06.2012 Cumartesi gunu hakkin rahmetine kavusmustur.Merhume ayni gun koyde topraga verilmistir.Merhumeye Allah (cc)dan rahmet geride kaln cocuklari basta olmak uzere tum sevenlerine basagligi ve sabirlar dilerim.Hacipazar Koyu Dernegi

yusuf    16 Haziran 2012 09:37 | SAMSUN
http://aksamsun@msn.comBAŞSAĞLIĞI
hacıpazar köyünde ikamet eden uzun süredir tedavi gören şerife şimşek hakın rahmetine kavuşmuştur allah rahmet eylesin geride kalan başta çocukları olmak üzere tüm sevenlerinin başı sağ olsun cenabı allah sabırlar versin mekanı cennet olsun AMİN :cry

adnanak    31 Mayıs 2012 20:00 |
Koyumuz halkindan Ziya MERT in oglu 03 Haziran 2012 pazar gunu saat 13 ile 17 saatleri arasi Önder dügünsalonu demir kapi mahallesi velioglu caddesi önder sokak no 2 göztepe meydani malzgit ilk ögretim okulu yani ceb 0537 013 50 36

adnanak    31 Mayıs 2012 11:29 |
Değerli Hacıpazarlılar,..
Çok yoğun bir şekilde NİŞAN,DÜĞÜN ve SÜNNET merasimleri başladı. Ancak bazen iki merasimin aynı güne denk gelmesi köylülerimizi sıkıntıya soktuğu gibi, üyelerimizi de sıkıntıya sokmaktadır.
Özellekli son yıllarda bütün köylülerimiz her davete icabet ediyor, mutlaka sizlerde müşahade etmişsinizdir, artık Düğünler, Sünnetler maşallah çok farklı oluyor, herkes her yerde olmak isitiyor, ama iki faaliyet aynı güne gelirse maalesef köylülerimiz açısından sıkıntı. Buna dikkat edelim.
Değerli üyelerimiz,.. daha öncedende duyurduğumuz gibi köylülerimizle birlikte yapacağınız merasimleri gününden önce web sitemizde duyuralım, duyuralımki iki merasim aynı güne gelmesin.
Yine bu merasimlerden bir tanesi de 03.06.2012 tarihine de yapılacak olan SÜNNET MERASİMİ ile TOKATLILAR PİKNİĞİDİR. Biz dernek olarak her ikisinde de yer alacağız, ancak herkesin iki yerde olması çok zor, Tokatlıların olduğu yerde de çok güçlü bir şekilde köylülerimizle beraber olmayı da çok isterdik, ancak maalesef bölüneceğiz.
Siz değerli köylülerimize çağrımız, SÜNNET Merasimi yapılacak olan kardeşimizi yalnız bırakmayalım, mutlaka SÜNNETTE köylülerimizle birlikte olalım.
Sünnet merasimine gitmeyen veya gidemeyenleride MUTLAKA KAYABAŞI ŞAMLAR MESİRE YERİ (5) KAPIDAN GİRİŞİ olan Tokatlılar pikniğinde HACIPAZAR buluşma alanına bekliyoruz.

HÜSEYİN KOYUNCU    24 Mayıs 2012 13:28 |
Değerli Hemşerilerimiz Güzel Günlerin , Güzel Umutların ve Güzel Tohumların Ekildiği Bu Güzel Günlerde Rabbim İstek Arzu ve Umutlarınızı RAGAİP KANDİLİ Yüzü Gözü Hürmetine Kabul Buyursun Dileğiyle Bütün İslam Aleminin Kandilini Kutlarım.Erbaa Aşağıçandır köyü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin KOYUNCU
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Değerli Başkanımız Sizinde Kandilinizi Kutlarız . Teşekkürler

adnanak    06 Mayıs 2012 22:18 |
Değerli kardeşlerim,.. Elim bir trafik kazası sonucu çok değerli bir kardeşimizi kaybettik. Hayat maalesef göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor, insan ömrünün ne kadar kısa olduğu ortada. İstanbula geldikleri gün, dün gibi hatırımda. bu kızımızın sözünde nişanında inanın bir elin parmakları kadar insanken bugün köylülerimizin bu acımızı paylaşmak için gösterdiği duyarlılık takdire şayandı. Hemen , hemen gelmeyen köylümüz yok gibiydi gerçekten ölüm çok acı ancak bu ilgi alaka umarım acılı ailemize boynu bükük kalan 3 yavrumuzun acısına bir nebzede olsa su serpmiştir. Değerli kardeşlerim olması gereken ve bize yakışanda budur. Allah birliğimizi dirliğimizi bozmasın. Allah hepimizi daha beter kaza bela ve musibetlerden saklasın. Acılı ailemize de Allah sabırlar versin.Dernek Yönetim Kurulum adına birkez daha herkese teşekkür eder.ailemize başsağlığı dilerim.

adnanak    06 Mayıs 2012 22:15 |
OCAK ve VURAN ailesinin büyüklernden olan, bu gün topraga verilen Ayşe OCAK'a Allah (cc)dan Rahmet diler geride kalan çocukları,torunları ve kardesi, OCAK ve VURAN aile fertleri başta olmak üzere tüm sevenlerine Dernek Yönetim Kurulu adına Başsağlığı dilerim. Allah RAhmet eylesin, Mekanı cennet olsun.

coskun_tatlici    05 Mayıs 2012 17:45 |
KÖYÜMÜZ HALKINDAN HASAN BAŞ,IN İSTANBULDA İKAMET EDEN KIZI FADİME HANIM TRAFİK KAZASI SONUCU HAYATINI KAYBETMİŞTİR.MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET DİLER,AİLESİ VE SEVENLERİNE SABIRLAR DİLERİM.

CENAZE YARIN OĞLEN NAMAZI SONRASI DEFNEDİLECEKTİR.

adnanak    30 Nisan 2012 22:08 |
Sevgili Hacıpazarlı hemşerilerim ve Hacıpazar Sevdalıları;
Bizler Anadolunun belli bir yöresinin kültür harmanından gelmekteyiz. Aynı yöreden köken aldığımız için birbirimizin kültür kodlarını çok iyi bilmekteyiz. Dolayısıyla birbirimizin samimiyetini daha kolay anlayabilir, daha kolay işbirliği yapabiliriz. Yöremiz kültürünün evrensel kültürle, algılayabildiğimiz kadarıyla, yaşadığımız kent kültürüyle kıyaslayıp avantaj ve dezavantajlarını anlayabilir ve bunu birbirimizle paylaşabiliriz.
Aslında çeşitli vesilelerle bir araya gelme, bir çok ortak yanımız olduğu için çok çabuk etkileşim işin başıdır, her şey onunla başlar. Ama güzel de devam etmelidir. Aynı yörenin insanları bazen bir cenazede, bazen bir düğünde, bazen bir tv programında, bazen bir etkinlikte bir araya gelmeli.
İnsan çocukluğunu, çocukluğunun geçtiği köyünü, çocukluk arkadaşlarını ve anılarını hafızasında sanki evinin büfesinde sakladığı değerli bir kristal takım gibi saklar hiç unutmaz unutamaz. Ulu orta çıkartmaya kıyamaz, değerinin anlaşılmayacağından korkar hep orada o ilk güzelliğiyle kalsın ister. O kristal takımı değerli misafirlerinin geldiği onun kıymetini anlayacakların bir arada olacağı sofraya saklar.
Değerli Hacıpazarlılar, hiç dikkat ediyormusunuz bilmiyorum özellikle düğünlerde herkes bir biriyle sohbet ediyor günlük olayları analiz ediyor eski günleri yat ediyor, sanki o kristal takımlar düğünlerde açılıyor. İnsanlar düğünle pek ilgilenmez bir halde oluyorlar.
İnsan ister istemez bizimde Derneğimize ait sohbet edeceğimiz dertleşeceğimiz, eski günleri tekrar yad edeceğimiz, kristal takımları rahatça çıkaracağımız ayrıca nisan düğün, sünnet ve mevlit gibi her türlü ihtiyacımızı rahatlıkla karşılayacağımız bir yerimiz olsa ne kadar güzel olurdu demekten kendini alamıyor.
Değerli dostlar en kötü şey kararsızlıktır. Dernek yöneticisi olan bizler bir karar verdik en kısa süre içinde ALLAHın izni ve sizlerin desteğiyle yerimizi alacağız. Bizler karanlıkta bir mum yaktık ve kimse yokmu diye sesleniyoruz size düşen fert, fert ben varım, ben varım demektir. Şimdi sesleniyorum KİMSE YOKMUUUUUUUU Haydi ben varım deme sırası sende. Sesini duyurmak için 0533 373 1558. Saygılarımla.

İsmail Vuran    25 Nisan 2012 10:38 |
Sevgili Hacıpazarlılar uyuyormusunuz. Siteye ne zaman girsem kimse yok. :zzz

adnanak    16 Nisan 2012 00:16 |
Sayın üyelerimiz yer alımı ile ilgili yapılan çalışmalar devam etmektedir. hafta sonu yaptığımız toplantıda yenilenen bağış litesi buradadır.haydi sende katıl bu hayır kervanına sende.bağış listesi aşağıdadır23.04.2012

adnanak    13 Nisan 2012 23:18 |
Derneğimizin Yönetim Kurulu Üyesi Durmus ISGUZAR'ın esi Sunduz ISGUZAR Bagcilar Egitim Arastirma Hastanesi Kadin Dogum Servinde Ameliyat Olmustur. Hasta kardeşimize Geçmiş olsun dileklerimizi iletir acil şifalar dileriz.
Değerli Üyelerimiz Hasta ziyaretinin önemini bilmeyen yoktur, özellikle Hastane yakınında oturan üyelerimizden vakti zamanı müsait olanların Hastamızı yalnız bırakmaması mutlaka ziyeret etmesi iyileşmesine katkı yapacaktır. unutma "bu gün bana, yarın sana" saygılarımla.0532 663 0468

adnanak    12 Nisan 2012 20:56 |
Değerli Hacıpazarlılar ve çok kıymetli Dernek üyelerimiz. 08.04.2012 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurulda oluşan Derneğimizin yeni yönetim kurulu;..
1-Adnan AK :Başkan
2-Sayım KARCI :Bşk Yrd.
3-Esat ÇEK :Bşk Yrd.
4-Duran YILMAZ :Gen.Sek.
5-Mithat MERT :Mali.Sek.
6-Durmuş ÇELİK :Teşkilatlanma Sek.
7-Bekir ÜSTÜN :Sosyal işler Sek.
8-Mahmut AK :Yön Kur.Üyesi
9-Züftü GÜLMEZ :Yön Kur.Üyesi
10-Durmuş İŞGÜZAR :Yön Kur.Üyesi
11-Ali PELİT :Yön Kur.Üyesi
12-Mustafa SOY :Yön Kur.Üyesi
13-Cavit KOYUNCU :Yön Kur.Üyesi
14-H.Hüseyin MERT :Yön Kur.Üyesi
15-İsmail VURAN :Denetim Kur.Başkanı
16-Yakup TALICI : Denetim Kur.Üyesi
17-Nedim BAŞ : Denetim Kur.Üyesi
18-Şükrü UYAR : Denetim Kur.Üyesi
19-Cemal ASLAN : Denetim Kur.Üyesi
20-Mehmet OCAK : Denetim Kur.Üyesi’nden oluşmaktadır.
Yönetim kurulum adına diyorum ki, Dernek yönetiminde görev alan bizler "SİYASİ GÖMLEĞİMİZİ" dernek kapısından girerken çıkartıp çöpe attık. Derneğimizin menfaati üyelerimizin geleceği için ne gerekiyorsa mutlaka sizlerin desteği ile yapılacaktır.
Sizlere layık olmak için sorumluluğumuzun ne kadar ağır olduğunun bilince olduğumuzu bilmenizi isterim. Daha önce yaptıklarımızın bugün daha fazlasını birlikte yapmaya çalışacağız, Dernek üyelerimiz başta olmak üzere tüm köylülerimizin çok kıymetli desteğinin yanında en güzel zamanlarda yaptığınız dualarınıza ihtiyacımız var. El ele verdiğimizde üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey yoktur.
Değerli yol arkadaşlarım bize güven duyanların güvenine yatarak layık olamayız, onun için bu Pazar Ataşehir, Maltepe ve Pendik tarafında oturan üyelerimizle beraber olmak istiyoruz.
Değerli hacıpazarlılar Özellikle SİZLERDEN” hangi ilde, hangi ülkede yaşasanız yaşayın 0533 373 1558 telefonla şahsımla http://www.hacipazarkoyu.com web sitemiz aracılığıyla veya hacipazar@gmail.com e-mail adresiyle irtibata geçerek bu fani dünyada “birlikte” güzel şeyler yapmak için desteğinize ihtiyacımız var. “siz olmadan olmaz” ne yaparsak birlikte yapacağız diyor herkesi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Saygılarımla. Her şey köyümüz ve insanımız içindir.


Adnan AK
Dernek Başkanı

halil işgüzar    09 Nisan 2012 21:32 |
08.04.2012 tarihinde gerçekleşen olağanüstü genel kurul neticesinde oluşan Adnan AK Başkanlığındaki aşağıda isimleri yazılı arkadaşlara bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

1 ADNAN AK

2 SAYIM KARCI

3 MİTAT MERT

4 BEKİR ÜSTÜN

5 DURAN YILMAZ

6 DURMUŞ ÇELİK

7 İSMAİL VURAN

8 MAHMUT AK

9 ZÜFTÜ GÜLMEZ

10 NEDİM BAŞ

11 ALİ PELİT

12 MUSTAFA SOY

13 CAVİT KOYUNCU

14 HACI HÜSEYİN MERT
DENETİM KURULU ÜYELERİ

1
ESAT ÇEK

2
YAKUP TATLICI

3
DURMUŞ İŞGÜZAR

4
ŞÜKRÜ UYAR

5
CEMAL ASLAN

6
MEHMET OCAK

adnanak    05 Nisan 2012 11:05 |
08.04.2012 tarihine Pazar günü Beşiktaş Erbaa Derneğinde yapılacap Dernek Genel Kurulumuza Tüm köylülerimizin katılmasını önemle rica ederim.
Adnan AK
Dernek Onursal Başkanı


573
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar

Dernek Web Üye Yönetimi

DÜĞÜN TOPLANTI DUYURU

************************

29.06.2007 - 23.09.2015 

ARASI ÖDEME LİSTESİ ************************

DERNEĞİMİZE BORÇ PARA VEREN KÖYLÜLERİMİZ

************************

KURUCULAR VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ

************************

ONURSAL BAŞKANLARIMIZ


HACIPAZAR BÜLTENi

TARİH
SAYI
    OCAK 2013     SAYI 1
   ŞUBAT 2013      SAYI 2
    MART 2013      SAYI 3
NİSAN 2013 SAYI 4
        ÖDEMELER
1-29.06.2007 - 07.09.2015 arası  ödeme listesi

BANKA HESAPLARIMIZ:
GARANTİ TAKSİM 028 - 6397538
GARANTİ ERBAA  879 - 6299479
BAŞKAN TELEFON :0533 373 1558
OLAĞAN GENEL KURUL İLANI

GENEL KURUL İLANI

Derneğimiz olağan genel kurul toplantısının ;
18.07.2021 Pazar günü saat 15:00 'da dernek merkezinde yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde  25.07.2021 Pazar günü aynı saat ve aynı yerde yapılmasına karar verilmiştir.

Gündem
1-Açılış, Yoklama, Saygı  duruşu ve istiklal marşının okunması,
2-Divan heyetinin oluşturulması ve tutanakların imzalanması için yetki verilmesi,
3-2019 ve 2020 yılı Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
4-Denetim kurulunun raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
5-2021 ve 2022 yılı tahmini bütçenin görüşülmesi ve onaylanması,
6-Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçilmesi,
7-Federasyon delegelerinin seçimi,
8-Dilek ve temenniler,
9-Kapanış

Maddeleri olarak gündemin oluşturulmasına oybirliğiyle karar verilmiştir. 

  Detaylar Için Tiklayin...

GENEL KURUL İLANI

Derneğimiz olağan genel kurul toplantısının ;
03.04.2021 Cumartesi günü saat 15:00 'da dernek merkezinde yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde  10.04.2021 Cumartesi günü aynı saat ve aynı yerde yapılmasına karar verilmiştir.

Gündem
1-Açılış, Yoklama, Saygı  duruşu ve istiklal marşının okunması,
2-Divan heyetinin oluşturulması ve tutanakların imzalanması için yetki verilmesi,
3-2019 ve 2020 yılı Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
4-Denetim kurulunun raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
5-2021 ve 2022 yılı tahmini bütçenin görüşülmesi ve onaylanması,
6-Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçilmesi,
7-Federasyon delegelerinin seçimi,
8-Dilek ve temenniler,
9-Kapanış

Maddeleri olarak gündemin oluşturulmasına oybirliğiyle karar verilmiştir. 

  Detaylar Için Tiklayin...

armutlucumaliyiz.com web sitesi

dost site olarak ekledihttp://www.armutlucumaliyiz.com/
  Detaylar Için Tiklayin...Mayıs 2008 den buyana vefaat edenler
Hasan OCAK 27.05.2008

Kamil ÖNDER 06.06.2008

Durmuş REÇBER 21.09.2008

Alibey İŞGÜZAR 24.09.2008

Kemal ÇOLAK 17.10.2008

Cevdet HANEDN 30.10.2008
 
Ömer ÜSTÜN 30.12.2008

Medine MERT 16.01.2009

Sadık TATLICI 17.02.2009

Mehmet TÜTÜNC 31.03.2009

Hüseyin AYDIN 27.04.2009

Nefise DURAN 12.06.2009

Medine KYNCU 16.06.2009
 
Hüseyin DURAN 23.06.2009

Ahmet ARSLAN (ERBAA) 

Günger MAZLUM 31.08.2009

Gülağa Can ÖNDER 19.09.2009

Hatice VURAL 29.09.2009

Salim KOYUNCU 03.12.2009

Alişen BAŞ 11.12.2009

Meliha VURAN 07.01.2010

Emriye KOYUNCU 16.01.2010

Cafer ÜSTÜN (İzmir)

Safure AK 03.03.2010

A.Osman İŞGZR 10.03.2010

Şevki ÖNDER 18.04.2010

Hüseyin ÇELİK 10.07.2010

Osman KYNCU 06.09.2010

Nazile AK 24.09.2010

Döndü ÇLK(KYNCU)04.11.2010

Hatice TÜTÜNCÜ 21.11.10

Reşit YILMAZ 10.03.2011

Ömer GÜLMEZ 03.04.2011

Asiye NALBANT 18.04.2011

Alibey KOYUNCU 14.05.2011

Mustafa KOYUNCU 19.06.2011

Murat OCAK 25.07.2011

Hatun TOPCU 17.08.2011

Fadime MERT 20.09.2011

Şakir HANEDAN 11.10.2011

Ahmet TATLICI 24.12.2011

Hasan UYAR 06.01.2012

Durmuş ÇEK 28.01.2012

H.Osman MERT 23.02.2012
 

Güladiye KOYUNCU 01.03.2012

Hatun KARCI 08.03.2012

Gazi İŞGÜZAR 20.03.2012

İbrahim İŞGÜZAR 23.03.2012

Remzi RECBER 28.03.2012

Fadime ÖZGENÇ 05.05.2012

Ayşe OCAK 06.05.2012

Sebaha DURAN 22.08.2012

Serdar BÜKÜLMEZ 30.08.2012

Lütfü VURAN 02.09.2012

Ahmet BÜKÜLMEZ 08.09.2012

Zeliha AK 17.09.2012

Bülent YILMAZ 13.01.2013

Ayşe KURT 12.02.2013

Fadime ARSLAN 16.02.2013

Selahattin İŞGÜZAR 06.03.2013

Hasan AK 20.04.2013

Sami HANEDAN 28.04.2013

Sebeha KOYUNCU 11.10.2013

Kadir ARSLAN 14.10.2013

Fadime MERT 26.10.2013

Hüseyin UZUN 14.12.2013

Hamide YILMAZ 14.01.2014

Mustafa Baş 05.02.2014

Halil Ak

Lütfü Bükülmez 04.04.2014

Gülhanım KOYUNCU 22.08.2014

Cemal ARSLAN 25.09.2014Ruhları şadolsun Allah (cc) Rahmet eylesin.

"HAYAT BİR UYKUDUR
ÖLÜNCE UYANIR İNSAN;

SEN ERKEN DAVRAN
ÖLMEDEN ÖNCE UYAN"

*******************************
GELDİĞİN ZAMAN BOŞLUK DOLDURAN DEĞİL,
GİTTİĞİN ZAMAN YERİ DOLDURULAMAYAN OL
  Detaylar Için Tiklayin...

Chat

Herkes burada, sen neredesin?
Chat
Chat için üye girişi yapmalısınız!
Üye Ol
Bir selam yokmu Gardaş?

Kimler Sitede

Üye Girişi

Üye Girişi

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
yusuf
Sayın Pek Çok Kıymetli Ve Değerli Köylü
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi