Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


halil işgüzar    18 Nisan 2011 18:12 | istanbul
Köyümüz halkından (Merhum) Mehmet NALBANT'ın eşi Asiye NALBANT (Fidili) hakkın rahmetine kavuşmuş olup, canezesi bugün toprağa verilmiştir. Merhume Allah (cc)dan rahmet diler geride kalan çocukları başta olmak üzere tüm NALBANT ailesi ile sevenlerine Başsağlığı dileriz. Mekanı Cennet olsun Allah taksiratını affetsin.

Duran KAYA    13 Nisan 2011 13:01 |
07/04/2011 Günü okulumuza öğrencilerimizi ve bizi ziyaret eden köyden birisi,değerli avukat Onur BÜKÜLMEZ'e çok teşekkür eder,başarılar dilerim.

Duran KAYA
Hacıpazar Okul Müdürü

adnanak    05 Nisan 2011 23:01 |
"İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİUN" "şüphesiz biz allah'tan geldik ve o'na döneceğiz." Evet dostlar her canlı ölümü tadacak.Ömer GÜLMEZ'in tatdığı gibi, bir gün bizlerde ölümü tadacağız. Öyleyse neden bu kadar fani dünyada birbrimizi hırpalarız. varmı güzellikten, iyilikten başka götüreceğimiz birşey. Ölümlerden ibret almalıyız, hatalarımızı eksiklerimizi düzeltmeliyiz, birazda ebedi alem olan ölümden sonra başlayan yeni hayatımıza hazırlık yapmalıytız.Halaoğluma Allah rahmet eylesin, geride kalan evlatlarına sabırlar versin. HALAOĞLU Mekanın CENNET olsun bu dünyada çektiklerin ahiret azığın olur inşallah.AMİN

halil işgüzar    03 Nisan 2011 09:14 | İSTANBUL
Ömer GÜLMEZ VEFAT ETMİŞTİR.

Köyümüz halkından olup, uzun zamandan beri rahatsızlığından dolayı tedavi gören Ömer GÜLMEZ 03.04.2011 tarihi sabahı hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah (cc)dan Rahmet diler geride kalan evlatları başta olmak üzere akrabalarına ve , tüm sevenlerine ve köy halkına başsağlığı dilerim. Merhumun cenazesi 04.04.2011 tarihi pazartesi günü defnedilecektir. Mekânı cennet olsun. İrt. Oğulları Mahmut Gülmez 0534 322 18 43 Ender Gülmez 05376239390

Adnan AK    23 Mart 2011 16:56 |
Selamun aleyküm sevgili kardeşlerim. Derneğimizle ilgili düşüncelirimi sizlerle baylaşmak isterim.

Ben diyorumki Sağlığımız elverdiği,varlığımız olduğu, derneğimiz varolduğu mütdetce, asla maddi manevi desteğimi esirgemeyeceğimi, hatta daha fazlasını yapacağımı tüm kardeşlerimizin bilmesini isterim.
Nerede hayır varsa biz orada olacağız. Herkesi aynı şevkle Derneğimize ve yeni yöneticilerine destek olmaya davet ediyorum. Yapılan herşey köyümüz ve insanımız içindir. Fani olduğumuzu unutmayalım, hizmetlerimiz kalıcı olsun. Bizden duanızı esirgemeyin.
Köyünü ve insanını seven kardeşiniz. Adnan AK
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
bugune kadar verdiğiniz hizmetler için teşekkür ederiz başkanım allah sizeden razı olsun...

halil işgüzar    22 Mart 2011 21:56 | istanbul
Köyümüzün değerli ablalarım, bacılarım, abilerim, arkadaşlarım ve kardeşlerim, köyümüzün mezarlığı, camisi, gurbetteki bizlerin hepimizin köyde anne, baba ve yakınları bulunduğu köyümüzdeki cenazelerimize kavuşabilmemiz için cenazemizi koyabileceğimiz Morg, gençlerimiz ve geleceğimiz için birşeyler yapalım düşencesi, gayreti ile 2007 yılında Adnan AK- Halil İŞGÜZAR- Hulüsü GÜLMEZ- Ali YILMAZ- Ömer NALBANT- Femamiz TATLICI ve Mustafa KARCI arkadaşlar ile kurduğumuz derneğimiz sizlerin desteği ve katları ile başta Derneğimizin eski başkanı Adnan AK ve yönetim kurulu üyelerinin çabalarıyla mezarlığımızın ağaçlandırılması, morg yapımı ve köy camimize bazı değişiklikler yapılmış olmasından dolayı eski Başkanımız Adnan AK ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eder bundan sonrada yeni yönetim kurulu arkadaşlarıma çalışmalarında desteklerini esirgemeyekler ve herzaman yanımızda olacaklarıını umut ediyorum.

Kıymetli hacıpazarlılar, bizler sorumluluk sahibi insanlar olarak köyümüzde ve istanbulda yaşayan köylülerimiz arasında geçmişten gelen küskünlükler varsa bunları bunları sizlerin desteği ile ortadan kaldırmaya ve bundan sonra barış ve huzur içinde herkesin dostca kardeşce yaşadığı, bir birini seven kavga ve husumetin olmadığı bir ortamda yaşamayı ve bizden sonra gelecek gençlere böyle bir ortam bırakamaya çalışmalıyız.

Derneğimizin faaliyetlerini daha verimli ve düzenli yapabilmesi için kendi mekânına kavuşması lazım ve bunun içinde bunada herkesin destek olarak en yakın zamanda yer almaya çalışmalıyız.

Köyümün değerli büyüklerine, ablalarıma, bacılarıma, abilerime, arkadaşlarıma ve kardeşlerime yapacakları katkılardan dolayı teşekkür eder sağlıklı ve mutluluk içerisinde yaşamaları Cenabı Allahtan niyaz ederim.

Halil İŞGÜZAR
Dernek Başkanı

FATİH TATLICI    17 Mart 2011 20:46 |
Eski Yönetime başta Adnan Amcam olmak üzere vermiş oldukları emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum .

FATİH TATLICI    17 Mart 2011 20:41 | İstanbul
Sayın Dernek Başkanımız ;

Öncelikle Hayırlı Uğurlu Olsun Yeni Göreviniz.İnşallah Daha İyi Hizmetlerde Bulunursunuz.Yeni Dernek Başkanımızın İsmini Öğrendik de Yönetim Kurulundaki Arkadaşlarımızın Kim Olduğunu Öğrenemedik.Siteye Arkadaşlarımızın İsimlerini Yazarsanız Bilgilenmiş oluruz ve Yeni Hedeflerinizi Merakla Bekliyoruz .

Saygılarımla :)

halil işgüzar    16 Mart 2011 20:30 | İSTANBUL
halilisguzar@otmail.com
Aynı Yörenin, Kültür ve ananesi ile dostluk, birlik ve beraberlikleriyle benliklerini kaybetmeden bir birine bağlı olarak yaşamış köyler olarak, görev değişikliğimizden dolayı Başkanlığımı kutlayan Aşağıçandır Köyü Dernek Başkanı Sayın Hüseyin Koyuncu Beye sonsuz teşekkürlerimi sunarak, Eski Başkanımız ve Teyzemoğlu Sayın Adnan AKında yanımızda olacağı aynı çalışmalarımızın devam etmesi temennisi ile Tüm Tokat- Erbaa köyleri ile Hacıpazar köyü ve Aşağıçandır Köyü vatandaşlarının sağlıklı ve mutluluk içerisinde kaynaşmaları ve tanışmalarını cenabı allahtan temenni ederim.
Erbaa Hacıpazar Köyü Dernek Başkanı
Halil İŞGÜZAR

HÜSEYİN KOYUNCU    16 Mart 2011 07:28 | İSTANBUL
Değerleri ile bir birine bağlı köyler olarak Hacıpazar KÖYÜ derneginin Buzamana kadar olan çalışmalarını Takdirle Karşıladık ve daimada örnek aldıgımız derneklerden biri olarak hep birlik ve beraberlik içinde olmaya çalıştık.yapılan olagan üstü seçimde hizmet bayragını teslim alan Sayın :Halil İŞGÜZAR Başkanımızlada aynı düşünceler içerisinde çalışacagımızı, Degerlerimize beraber sahip çıkacagımız düşüncesi ile yeni görevinde başarıları ve mutlulukları beraber paylaşacagımızı bildirir sevgi saygı muhabbetlerimi iletirim.Ayrıca yıllardır dernekcilik şemsiyesi adı altında köyüne ve bizlere daima bir abilik yapan, çogu yolda bizlere yol gösteren ADNAN AK Başkanımıza yaptıgı çalışmalardan ötürü teşekkür ediyor bundan sonraki çalışmalardada bizlerle olacagını ümüt ederek yeni yönetimin tüm Hacıpazar halkına ve erbaa mıza hayırlı ve ugurlu olmasını cenabı allahtan temenni ederim.
saygı ve sevgilerimle
Erbaa AŞAĞIÇANIDR köyü Dernek Başkanı
Hüseyin KOYUNCU

halil işgüzar    15 Mart 2011 20:55 |
Değerli Hacıpazarlılar, 13.03.2011 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurulda Derneğimizde yönetim kurulunda görev değişikliğine gidilerek, Benim Başkanlığımda daha çok gençlerden oluşan yeni bir yönetim oluşturulmuştur.
Olağan Genel Kurula katılan ve katılamayan dernek üyelerimize ve Derneğimizin kuruluşundan bu tarafa benimde içinde olduğum eski yönetimizde Başkan olarak görev yapan Adnan Ak ve yönetim kurulumuz Hulusü Gülmez- Feramiz Tatlıcı- Ömer Nalbant ve Mustafa Karcıya bu zamana kadar yaptıkları başarılı görevlerinden ve hizmetlerden dolayı yönetim kurulum adına kendilerine teşekkür eder, bundan sonrada bizlere yardımlarını esirgemeyeceklerinden emin olduğum eski yönetim kurulu başkanımı ve üyelerimi herzaman aramızda bekleriz.
Saygıdeğer Hacıpazarlılar 0532 481 08 95 nolu telefonum 24 saat açık olup her zaman yönetim kurulu arkadaşlarımla beraber hizmetinizde olmaya çalışacağız, sizlerinde bizlere
birlik ve beraberlik içerisinde derneğimizin hizmetini daha ileri götürebilmek için yardımcı olmanızı dileğiyle yönetim kurulu arkadaşlarım ve değerli üyelerimizle beraber yapacağımız hizmetlerde Allah yardımcımız olsun dilerekleri ile hepinize teşekkürler ederim.
YÖNETİM KURULU ADINA
HALİL İŞGÜZAR

yusuf AK    15 Mart 2011 10:11 | SAMSUN
http://aksamsun@msn.comaksamsun@msn.com
Sayın değerli başkan öncelikle yeni görevinizin size yönetiminize ve en önemlisi hacıpazar halkına ve hacıpazara gönül verenlere hayırlı olmasını dilerim.Allah yüzünüzü ak gönlünüzü pak ve işlerinizi kolay ve daim eylesin.Başkan köyümüze hizmet etme yarışında bayrağı aldığınız yerden daha iyi yerlere getireceğinizden hiç şüphemiz yoktur.Bu hizmet yarışında rakip yoktur dostluk ve kardeşlikvardır.Bu ulvi ve zor göreviniz çakıllı ve virajlı yollarla doludur biz sizin bu yolları akıl zeka bilgi ve birim tecrube ve en önemlisi manevi duygularınızla aşacağınıza inancımız tamdır. bu düşüncelerle görevinizin size ve gönül dostlarına hayırlar getirmesi dileğiyle, dostluğu dostlukla pekiştir mantığının her zaman size ve yönetiminize rehber olasını dilerim. Allah yar ve yardımcımız olsun.

yusuf    15 Mart 2011 09:27 | samsun
http://aksamsun@msn.comaksamsun@msn.com
Sayın başkan öncelikle bugüne kadar yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Bu bir bayrak değişimidir bu bayrak köyümüzü daha iyi duruma getirme gayreti ve çabasıdır.seçim yoktur. bayrak değişimi vardır.Bününe kaderki aktif olarak yapmış olduğunuz azimli kararlı şuurlu ve gelecek nesillere örnek olacak çalışmalarınızın bundan böylede manevi olarak devam etmesi en çok arzu ettitğimiz isteğimizdir.köyümüze kalıcı eserler bırakma gayreti ve azmi içerisinde olduğunuz herkesin bildiği bir gerçektir.bunları bura tek tek saymak doğru olmaz ama geleceğin nesli, bunu zaman içinde çok iyi anlayacaktı.Sayın başkan bu bayrak yarışında bayrağı gururla taşıyıp alnının akı ile gelecek nesillere devrettiğin için şahsına ve yönetimine teşekkür eder.bundan sonraki yönetime bilgi ve birikimini tecrübeni aktaracağından hiç şüphemiz yoktur.dostu dost bil ki dostun olsun destürü ile bundan sonraki hayatında başarılar dilerim.

Adnan AK    14 Mart 2011 19:23 |
Değerli Hacıpazarlılar, 13.03.2011 tarihinde yaptığımız Olağan Genel Kurul neticesinde Halil İŞGÜZAR başkanlığında daha çok gençlerden oluşan yeni bir yönetim oluşturulmuştur. Dernek yöneticisi olan kardeşlerime yeni görevlerinin Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum, Allah muvaffak etsin diyorum.
Değerli Üyelerimiz Dernek Başkanı olarak görev yaptığım 3,5 sene içerisinde bilerek veya bilmiyerek kırdığım incittiğim herhangi bir kardeşim varsa bana hakkını helal etmesini istiyorum, benim hakkım varsa bila istisna herkese halal olsun. Aslında hiçkimseye karşı asla farklı bir tavır içinde hiç birzaman olmadım, neticede hepimiz misafiriz bu fani alemde olabildiğince açık olmaya çalıştım, Dernek olarak kuruluşundan bu güne kadar ne kadar hizmet yapılmışsa beraber görev yaptığımız yönetici arkadaşlarım ve siz değerli üyelerimizin destekleri ile yapılmıştır. Hiçbir başarı tek başına olamaz derneğimizin elde ettiği başarılarda ben gücümü sizden almıştım, dolayısıyla bu başarının en büyük payı üyelerimize aittir.
Bundan sonra ne yapacağız,..ben eski dernek başkanı olarak herzaman yanlarında, arkalarında destek olacağım, ayrıca Dernek Kurucu Başkanı olarak üyelerimizden talebim, Derneğimize ve Yöneticilerine elbirliği ile tüm üyelerimizin sahip çıkması destek olmasıdır. Başkanlar, yöneticiler, geçici fanidir derneğimizin ise kalıcı ve baki olması gerekir. Derneğimizin baki olması için ne gerekiyorsa onu elbirliği ile yapalım. Tavrımızı dernekle olan bağlarımızı yöneticilere göre değil, gerektiği gibi yapalım. Ben dernek yönetiminde görev tüm üyelerimize 24 saat açık olan telefonlarımda ihtiyaç duydukaları herzaman beni arayabileceklerini söylüyorum.
Ayrıca yeni dernek başkanımızın Derneğimizi Erbaa ve Tokat dernekleri arasında yapılan faaliyetlerde, gereği gibi temsil edeceklerine olan inancım tamdır diyor Tekrar başarılar diliyorum.

coskun tatlici    14 Mart 2011 18:07 | ist
13.03.2011 TARİHİNDE BEŞİKTAŞ ERBAA LILAR DERNEK MERKEZİNDEN YAPILAN HACİPAZAR KÖYÜ DERNEĞİNİN GENEL KONGRESİNDE SEÇİLEN YENİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLERİM. BU GÜNE KADAR HACIPAZARKÖYÜ İÇİN DERNEK ADINA YAPILMIŞ OLAN BÜTÜN ÇALIŞMALARDA EMEĞİ GEÇEN BAŞTA DERNEK BAŞKANIMIZ SN. ADNAN AK BEY VE DEĞERLİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM. İNANIYORUM Kİ BUGÜNDEN SONRA KÖYÜMÜZ İÇİN YAPILACAK OLAN ÇALIŞMALARDA HER ZAMANKİ GİBİ YİNE ELLERİNİ TAŞIN ALTINA KOYMAKTAN ÇEKİNMEYECEKLERDİR
HERŞEY HACI PAZAR KÖYÜ İÇİN&..


573
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar

Dernek Web Üye Yönetimi

DÜĞÜN TOPLANTI DUYURU

************************

29.06.2007 - 23.09.2015 

ARASI ÖDEME LİSTESİ ************************

DERNEĞİMİZE BORÇ PARA VEREN KÖYLÜLERİMİZ

************************

KURUCULAR VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ

************************

ONURSAL BAŞKANLARIMIZ


HACIPAZAR BÜLTENi

TARİH
SAYI
    OCAK 2013     SAYI 1
   ŞUBAT 2013      SAYI 2
    MART 2013      SAYI 3
NİSAN 2013 SAYI 4
        ÖDEMELER
1-29.06.2007 - 07.09.2015 arası  ödeme listesi

BANKA HESAPLARIMIZ:
GARANTİ TAKSİM 028 - 6397538
GARANTİ ERBAA  879 - 6299479
BAŞKAN TELEFON :0533 373 1558
OLAĞAN GENEL KURUL İLANI

GENEL KURUL İLANI

Derneğimiz olağan genel kurul toplantısının ;
18.07.2021 Pazar günü saat 15:00 'da dernek merkezinde yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde  25.07.2021 Pazar günü aynı saat ve aynı yerde yapılmasına karar verilmiştir.

Gündem
1-Açılış, Yoklama, Saygı  duruşu ve istiklal marşının okunması,
2-Divan heyetinin oluşturulması ve tutanakların imzalanması için yetki verilmesi,
3-2019 ve 2020 yılı Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
4-Denetim kurulunun raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
5-2021 ve 2022 yılı tahmini bütçenin görüşülmesi ve onaylanması,
6-Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçilmesi,
7-Federasyon delegelerinin seçimi,
8-Dilek ve temenniler,
9-Kapanış

Maddeleri olarak gündemin oluşturulmasına oybirliğiyle karar verilmiştir. 

  Detaylar Için Tiklayin...

GENEL KURUL İLANI

Derneğimiz olağan genel kurul toplantısının ;
03.04.2021 Cumartesi günü saat 15:00 'da dernek merkezinde yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde  10.04.2021 Cumartesi günü aynı saat ve aynı yerde yapılmasına karar verilmiştir.

Gündem
1-Açılış, Yoklama, Saygı  duruşu ve istiklal marşının okunması,
2-Divan heyetinin oluşturulması ve tutanakların imzalanması için yetki verilmesi,
3-2019 ve 2020 yılı Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
4-Denetim kurulunun raporunun okunması, görüşülerek ibrası,
5-2021 ve 2022 yılı tahmini bütçenin görüşülmesi ve onaylanması,
6-Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçilmesi,
7-Federasyon delegelerinin seçimi,
8-Dilek ve temenniler,
9-Kapanış

Maddeleri olarak gündemin oluşturulmasına oybirliğiyle karar verilmiştir. 

  Detaylar Için Tiklayin...

armutlucumaliyiz.com web sitesi

dost site olarak ekledihttp://www.armutlucumaliyiz.com/
  Detaylar Için Tiklayin...Mayıs 2008 den buyana vefaat edenler
Hasan OCAK 27.05.2008

Kamil ÖNDER 06.06.2008

Durmuş REÇBER 21.09.2008

Alibey İŞGÜZAR 24.09.2008

Kemal ÇOLAK 17.10.2008

Cevdet HANEDN 30.10.2008
 
Ömer ÜSTÜN 30.12.2008

Medine MERT 16.01.2009

Sadık TATLICI 17.02.2009

Mehmet TÜTÜNC 31.03.2009

Hüseyin AYDIN 27.04.2009

Nefise DURAN 12.06.2009

Medine KYNCU 16.06.2009
 
Hüseyin DURAN 23.06.2009

Ahmet ARSLAN (ERBAA) 

Günger MAZLUM 31.08.2009

Gülağa Can ÖNDER 19.09.2009

Hatice VURAL 29.09.2009

Salim KOYUNCU 03.12.2009

Alişen BAŞ 11.12.2009

Meliha VURAN 07.01.2010

Emriye KOYUNCU 16.01.2010

Cafer ÜSTÜN (İzmir)

Safure AK 03.03.2010

A.Osman İŞGZR 10.03.2010

Şevki ÖNDER 18.04.2010

Hüseyin ÇELİK 10.07.2010

Osman KYNCU 06.09.2010

Nazile AK 24.09.2010

Döndü ÇLK(KYNCU)04.11.2010

Hatice TÜTÜNCÜ 21.11.10

Reşit YILMAZ 10.03.2011

Ömer GÜLMEZ 03.04.2011

Asiye NALBANT 18.04.2011

Alibey KOYUNCU 14.05.2011

Mustafa KOYUNCU 19.06.2011

Murat OCAK 25.07.2011

Hatun TOPCU 17.08.2011

Fadime MERT 20.09.2011

Şakir HANEDAN 11.10.2011

Ahmet TATLICI 24.12.2011

Hasan UYAR 06.01.2012

Durmuş ÇEK 28.01.2012

H.Osman MERT 23.02.2012
 

Güladiye KOYUNCU 01.03.2012

Hatun KARCI 08.03.2012

Gazi İŞGÜZAR 20.03.2012

İbrahim İŞGÜZAR 23.03.2012

Remzi RECBER 28.03.2012

Fadime ÖZGENÇ 05.05.2012

Ayşe OCAK 06.05.2012

Sebaha DURAN 22.08.2012

Serdar BÜKÜLMEZ 30.08.2012

Lütfü VURAN 02.09.2012

Ahmet BÜKÜLMEZ 08.09.2012

Zeliha AK 17.09.2012

Bülent YILMAZ 13.01.2013

Ayşe KURT 12.02.2013

Fadime ARSLAN 16.02.2013

Selahattin İŞGÜZAR 06.03.2013

Hasan AK 20.04.2013

Sami HANEDAN 28.04.2013

Sebeha KOYUNCU 11.10.2013

Kadir ARSLAN 14.10.2013

Fadime MERT 26.10.2013

Hüseyin UZUN 14.12.2013

Hamide YILMAZ 14.01.2014

Mustafa Baş 05.02.2014

Halil Ak

Lütfü Bükülmez 04.04.2014

Gülhanım KOYUNCU 22.08.2014

Cemal ARSLAN 25.09.2014Ruhları şadolsun Allah (cc) Rahmet eylesin.

"HAYAT BİR UYKUDUR
ÖLÜNCE UYANIR İNSAN;

SEN ERKEN DAVRAN
ÖLMEDEN ÖNCE UYAN"

*******************************
GELDİĞİN ZAMAN BOŞLUK DOLDURAN DEĞİL,
GİTTİĞİN ZAMAN YERİ DOLDURULAMAYAN OL
  Detaylar Için Tiklayin...

Chat

Herkes burada, sen neredesin?
Chat
Chat için üye girişi yapmalısınız!
Üye Ol
Bir selam yokmu Gardaş?

Kimler Sitede

Üye Girişi

Üye Girişi

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
yusuf
Sayın Pek Çok Kıymetli Ve Değerli Köylü
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi